R2016/226: Diskuse LK: Sirůček ke kritikům/4

17. září 2016 | 06.49 |

V rámci přípravné diskuse k 19. ročníku konference Lidský kapitál a investice do vzdělání uveřejňuji reakci Pavla Sirůčka na polemiku k jeho článku uveřejněném v časopisu Marathon:

http://valencik.cz/marathon/16/Mar1604.htm

a na pokračování na též tomto blogu.

Články Jana Zemana a Pavla Janíčka byly zveřejněny též na tomto blogu.

K Honzovi, Pavlovi etc. i k pokračující tragédii korektního pokrokářství – 4. část

Pavel Sirůček

Časovaná bomba přitom začne neúprosně tikat i u nás. Kdy dorazí první várka z EU povinně přidělených migrantů, a po nich další a další? (Neuvažují korektní eurohumanisté o zavedení povinných kvót přímo pro teroristy?). Přitom je fatálně přehlíženo, že imigrace ani diverzita nejsou žádnou nevyhnutelností, ani automatickým přínosem a dobrem. V neposlední řadě i to, že země etnicky nejhomogennější náleží současně k těm nejvíce rovnostářským, což my Češi, Moravané a Slezané jasně jsme. Profesionální pokrokářští aktivisté, lokajská média i prodejné presstitutky však dokolečka dokola opakují svou mantru, že islám údajně Evropu obohacuje. Pokrokářská indoktrinace, přesněji každodenní tupé vymývání mozků a politické školení mužstva, a to zdaleka nejenom mládeže vesele (či přesněji smutně) brutálně pokračuje i sílí. Namátkou včetně "vědeckého" genderismu, "vědeckého" multikulturalismu, "vědeckého" europeismu etc.

, které zdaleka nejen v médiích či na univerzitách hravě překonávají dřívější vědecký komunismus. T. Sedláček havlojedsky deklamuje: "Máme-li jako Evropa odejít z dějin, pak jako Evropa, která se snažila být přátelská a dobrá ..., než Evropa, která se snažila být ne-přátelská a zlá ..." (http://m.ihned.cz/nazory-komentare/c1-65373870-pratele-ne-pratele-nepratele). Bránit se netřeba. Pravda & láska musí přece zvítězit, i když všichni zahyneme. Nejedná se zde už o nabádání k sebevraždě? § 144 Trestního zákoníku též praví, že: "Kdo jiného pohne k sebevraždě nebo jinému k sebevraždě pomáhá, bude potrestán ...". Chtějí-li sluníčkáři spáchat sebevraždu, je to jejich pokrokářská věc, ale nás, nepokrokáře, z toho nechť laskavě vynechají! Na uvedené kouzelně reaguje i kreslíř Kemel v Právu, 9. 8., na s. 6. Na obrázku komicky prudí pračlověk Janeček s oštěpem proti dvěma přemohutným mamutům. Ten zkušenější prohodí: "Nech ho být. Když máme vyhynout, tak raději jako humanisti ...". Ačkoli, je Evropa opravdu onou mamutí fosilií a cizáci tím progresivnějším?

Salonní pokrokáři znechuceně odsuzují coby nepřijatelné "chucpe" i aktuální bonmot M. Sládka (ikonického to baviče i politika divokých 90. let) o mývalech, resp. přesněji příslušné směrnici EU o cizích, invazivních druzích. Sládek nabádá ke striktnímu dodržování směrnice, trvající na tom, že je nezbytné zlikvidovat všechny mývaly. Jde přece o cizí druh, invazivní, který v Evropě opravdu nemá co pohledávat. Dle T. Sedláčka ovšem "Evropu ovládla temná síla ...". Má pravdu. Tato velice, převelice temná síla, síla zla se jmenuje korektní pokrokářství a nová tzv. levice. Se všemi podobami, včetně havlistického moralizování, obludného pseudohumanismu a retardovaného sluníčkaření. A znovu zdůrazněme, že největší ohrožení Evropy nepředstavují navedení a zneužití migranti (i když migrace samozřejmě, a prokazatelně, snižuje kvalitu života), ani islám, nýbrž vnitřní rozklad samotných fundamentů evropské kultury a civilizace, mocně režírovaný a uskutečňovaný korektním pokrokářstvím. "Chucpe" jsou ve skutečnosti tmářsky zvrácené bludy korektně pokrokářských fanatiků.

Nahoďme ještě řečnickou otázku, zda nám mainstreamová média skutečně servírují křišťálově čistou pravdu o aktuálním dění v Turecku? Je Turecko pořád zemí údajně evropskou a prý zemí sekulární? V čem vlastně spočívá Erdoganova "rekonstrukce státu"? Není přitom např. idea nastolení státní kontroly nad chobotnicí neziskovek, pomocí dekretů, minimálně inspirativní? V naší drahé, a zatím ještě stále i líbezné, domovině, konkrétně na Smíchově, ráno z blázince propuštěná zrůda – kterou izolovali (přesněji měli izolovat) pro vražedný pokus – zavraždí po několika hodinách, bez sebemenší příčiny, naprosto neznámou paní (O nic jiného, nežli o bláznivou zrůdu nejde, ať si korektní pedagogové, psychologové, psychiatři aj. sluníčkářsky blábolí cokoli. Pomoc a upřímnou lítost zasluhuje přece oběť a její blízcí, zrůdný pachatel nikoli. Má zrůda dostat další šanci zase vraždit? Dle poblouzněných pokrokářů samozřejmě ano). V korektně pokrokářském lidsko-právním absurdistánu totiž prý musí každá bestie, stvůra, psychopat, úchyl, vrahoun, asociál, brutální gauner apod. se svou izolací od normálních a slušných lidí sám souhlasit! Nebyl by na místě exemplární trest pro všechny, kdož nebezpečnou zrůdu nepochopitelně propustili na svobodu? Ať už větší díl viny nesou policisté či lékaři? Nebo především právníci? Komise vyšetřila, že viníkem je špatná komunikace ... (Proč se lékaři neptali po důvodu jejího dopravení do blázince? A když jim to pachatelka sama řekla, nevěřili jí – prý si nemocní často vymýšlejí. Takže ji prostě pustili). Špatný a prohnilý je přitom celý systém zvráceně chránící a nahrávají pouze pachatelům. Stop degeneraci přirozeného práva! Stop pokrokářsky zvrácenému pohledu na pachatele a oběť! Poslankyně vládnoucí strany je přitom mediálně zlynčována a pranýřována v létě za to, že si – pro korektní pokrokáře – zcela neslýchaně, dovolila veřejně vyslovit nepokrokářskou pravdu. Pokrokáři fakta a pravdu nikdy neodpouštějí, bez ohledu na zprofanovanou tzv. svobodu slova (A co svoboda myšlení?). Bez ohledu na to, co si myslí drtivá většina. Všichni, kromě korektních pokrokářů, resp. velkoměstských pseudoliberálních kavárenských pseudoelit.

Co bude onou poslední kapkou? Poslední kapkou, kterou definitivně u normálních a slušných lidí, u nepokrokářských lidí normálního života i normální práce, převáží míra nasr...sti nad mírou posr...sti (laskavý p.t. čtenář nechť výstižný vulgarismus promine). Spravedlivou naštvanost je ovšem třeba nasměrovat správně. Hlavním ohrožením nejsou migranti samotní, nýbrž politici a korektní pokrokáři všeho ražení, jejich vlivní mecenáši a hlásné trouby.

P.S. Vyhraje-li v USA pokrokářská "Killary", nechce se domýšlet, kam svět dospěje. K válce ...

(Pokračování dalším příspěvkem)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář