R2016/032 Prokomunikování reforem vs. provokace/1

3. březen 2016 | 07.00 |

Do seriálu o reformách zařazuji sérii následujících tří článků, které dokumentují to, jak obtížná je cesta k prokomunikování reforem. Budeme se muset naučit čelit provokacím nejrůznějšího druhu. Právo proto musíme mít jasno, jak problémy řešit. Koncepčně, krok za krokem, v rámci ucelené koncepce. Zde je první ze tří článků:

Uveřejňuji kompletní "Informaci k závěrům šetření shromáždění a bezpečnostních opatření dne 6. 2 2016". Je mimořádně zajímavá, protože ve zpráv Policie ČR jako svůj hlavní cíl sleduje svoji obhajobu. Oprávněně. Chovala se profesionálně a slušně.

Právě proto, že Policie ČR hájí především sama sebe, vyplývá ze zprávy řada důležitých skutečností týkajících se naaranžované akce v Thunovské ulici a navazující provokace, kterou byl úkol na Kliniku.

Vzhledem k rozsahu uveřejňuji postupně na pokračování a průběžně stručně komentuji. Všimněte si, jak "přehlíženo" je to nejvýznamnější.

Základní přehledu uveden stručně. To nejzajímavější přijde zítra.

Za povšimnutí stojí to, že zpráva upozorňuje na události, kterých si "povšimnuly" sdělovací prostředky. To bude hrát významnou roli.

(Pokračování zítra)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář