REFORMY (99) Odkaz na monografii

9. květen 2015 | 07.00 |

Uveřejňuji odkaz na plný text monografie "Perspektivy a financování odvětví produktivních služeb", která je výsledkem týmové práce v rámci přípravy, vlastního průběhu a vyhodnocení výsledků 17. ročníku vědecké konference Lidský kapitál a investice do vzdělání:

http://www.vsfs.cz/lidskykapital/

resp.

http://www.vsfs.cz/prilohy/konference/lk_2015_perspektivy.pdf

Zde je titulní strana monografie:

Připomínám, že loňská i letošní konference jsou součástí čtyř na sebe navazujících konferencí (v létech 2014-2017), jejichž cílem je připravit a prokomunikovat komplexní program reforem v oblasti odvětví umožňujících nabývání, uchování a uplatnění lidského kapitálu, přičemž součástí tohoto je i reflexe společenského (lokálního i globálního kontextu) z hlediska realizace uvedených reforem.

Jedním z cílů, které si přitom klademe, je postupem prací a prezentací jejich výsledků pozitivně ovlivnit kvalitu programů politických stran ve volbách, které se se vší pravděpodobností budou konat na podzim roku 2017. (Podle našeho odhadu právě v tu dobu mohou nazrát podmínky pro odstartování pozitivních změn v zemi, jako je naše, a to s přihlédnutím ke konkrétnímu globálnímu kontextu - příležitostem, rizikům i bariérám.)

(Pokračování dalším příspěvkem)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář