Před 00: Restart EU, Merklová končí

29. srpen 2015 | 22.14 |

Restart EU je nutný; ale jak?

Začalo to nevinně:

"Tvrdou kritikou na adresu evropské politiky nešetřil premiér Robert Fico během sobotního projevu k 71. výročí Slovenského národního povstání. Evropská politika podle něj naprosto selhává při řešení současné uprchlické krize."

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/379062-evropska-politika-v-otazce-migrace-absolutne-selhala-tvrdi-fico.html

Dovolil jsem si skromně na FB poznamenat:

"Nejen v této oblasti (uprchlické krize). Potřebujeme RESTART EU. Včetně plného odchodu garnitury vydíratelné USA na bázi globálního špiclování, kterou personifikuje MERKELOVÁ (což mě velmi mrzí, což zvyšuje rizika přežití a složitost nápravy)."

A nečekaně jsem dostal otázkz na tělo spojenou s výzvou:

Ludvik Styblo"Tak uz konecne vyjadreme co vlastne jsme chteli a co chceme do budoucna, mam obavy ze nas stejne obejdou jako vzdy a mlcici vetsina se stejne nevyjadri a mensina na fb a dik za ni to nespasi nebo ano matematicky vyjadrete podle moznosti pane Valencik a nebojte se podporu mate."

Člověk má být opatrný, ale přesto jsem vyjádřil své kredo (ostatně po těch kacířských slovech před tím...):

"Vždy a všude to říkám naprosto otevřeně. Je nutné zásadní změna. A je nutno ji uskutečnit ZDOLA při co největším nalezení spojenectví SHORA (minimalizace ztrát). První krok: získání STOPROCENTNÍ PŘEVAHY "VE VZDUCHU" (tj. v oblasti teorie). Bez toho to opravdu nejde, viz SYRIZA. Jak? Podle mně takto", viz:

http://radimvalencik.pise.cz/2316-reformy-99-odkaz-na-monografii.html

Ludvik Styblo"Ano souhlasim a nyni jdu precist monografii a spoleh napisu komentar dlouhy jen ne dnes az to bude relevantni vyvoji a odezvy.

K tomu jen ještě tento odkaz:

http://radimvalencik.pise.cz/2673-pred-00-diky-za-kazdeho-rence-merkelova-v-ckd.html

Hoax?

"Kritizování islámu a homosexuálního způsobu života se již brzy stane trestným činem v rámci Evropské unie. Ač se nám to nyní může zdát nepředstavitelné, bude tomu skutečně tak. Aktuálně už totiž chybí pouze formální krok švédského předsednictví. To bude o tomto anti-diskriminačním zákonu jednat v listopadu a dle všeho je už vše připraveno k tomu, aby byl návrh odsouhlasen."

Viz: https://www.facebook.com/groups/odhodlani.cz/permalink/958518010886738/

K tomu: Asi se opravdu hraje sebevražedná hra TITANIC, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/2659-reformy-212-hraje-se-hra-titanic-5.html

A na závěr aspoň trochu srandy (relax):

K tomuto:https://www.facebook.com/vbenes/posts/10152965762071073

"To je přespička. Smrávně má být "Milosrdných bratří"."

(Poznámka: Nutno přečíst odkaz – buď přímo přes odkaz, a pokud to nejde, pak přes profil - https://www.facebook.com/vbenes )

Úplně na závěr:

Kdokoli ze studentů naší univerzity (VŠFS), jejích absolventů, jejích "rodičů a přátel" atd. rozklikne a přečte tento odkaz, tak rozklikněte ještě toto:

http://radimvalencik.pise.cz/2671-zlute-lazne-a-perspektiva-univerzitniho-skolstvi-1.html

a další tři pokračování

a hlavně opravdu přijďte... Těším se.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Před 00: Restart EU, Merklová končí hartlova 26. 06. 2016 - 13:30