Před 24.00: Viníkům debaklu nic nedošlo

13. říjen 2016 | 22.39 |

"Za volební prohrou komunistů ve víkendových krajských volbách vidí místopředseda KSČM Jiří Dolejš hlavně obratný marketing vicepremiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Řekl, že KSČM musí před sněmovními volbami, do kterých zbývá rok, najít cestu, jak voliče vrátit k urnám a vysvětlit jim, že miliardář Babiš není ten pravý, kdo slyší na sociální témata."

Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/dolejs-za-volebni-prohrou-kscm-je-obratny-marketing-ano-20161011.html

Naprostá blbost. Za selháním KSČM je programová sterilita a KSČM nemůže existovat jinak, než jako programová strana (která ví, o co jde, čemu se bránit a jak napravit stav věcí):

Např.: http://radimvalencik.pise.cz/2846-podstata-soucasne-moci-uvaha-k-vyroci-28-10.html

Rentiéři těžící z těch, co mají nikoli právo, ale povinnost se vzbouřit - jinak je to konečná.

"Volby jsou především debaklem těch stran, které můžeme nazvat programové strany a které nemohou být neprogramové strany, tj. ČSSD a KSČM (ať již byly ve vládě nebo ne). Strany, které se deklarují, že jsou tu pro lidi, nemohou nemít důvěryhodný a promyšlený program. Program, který objasňuje, co se vlastně děje. Program vycházející z pochopení doby. A program, který také říká, jak problémy řešit. Tj. program, který má jak obrannou, tak i nápravnou část. To ani ČSSD ani KSČM (v jejím případě je to zvlášť ostudné) nezvládly."

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3892-volby-podle-predpovedi-te-me-co-dal.html

Pečinka na UK ČT 24:

Nejlepší současný komentátor. Nedocházímu však (ani po té, jak vylezlo šídlo z pytle ven v případě Bundes Bank), že i tyto lokální volby byly globální proti stále nebezpečnější a stále více degenerující moci.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.64 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář