Trupm x Clintonová: Bída levicových sluníčkářů

27. září 2016 | 06.49 |

Motto:

Voni si teď sluníčkářští komunisti říkají MLADÍ HILLEROVCI a pomocí červeného tlačítka chtějí vést lidstvo ke světlým (hodně světlým, jasnějším než tisíc sluncí) zítřkům. Holt sluníčkáři.

Když jsem psal článek "24.9.: Levicoví intelektuálové podporují Trumpa!", jehož základem bylo šetření, které provedl, Giuseppe Maielle, viz

http://radimvalencik.pise.cz/3863-24-9-levicovi-intelektualove-podporuji-trumpa.html

věděl jsem, že píchnu do vosího hnízda. A taky jo, viz (poučná a čtivá výměna názorů na FB):

https://www.facebook.com/radim.valencik/posts/10205597469016570

Při jednom kritickém komentáři (z pera Jirky Dolejše) jsem se neudržel a napsal:

"Voni si teď sluníčkářští komunisti říkají MLADÍ HILLEROVCI a pomocí červeného tlačítka chtějí vést lidstvo ke světlým (hodně světlým, jasnějším než tisíc sluncí) zítřkům. Holt sluníčkáři."

A stojím si za tím. Našeho levicového sluníčkáře ani nenapadne položit si otázku, jak je možné, že globální levice to, pokud jde o její reprezentaci, dopracovala tam, kam to dopracovala? Co se stalo z Obamy (brojícího s neuvěřitelným pokrytectvím proti zdem, když v USA je ta největší a pro lidi nejnebezpečnější), který jako nositel Nobelovy ceny neukončil ani jednu válku, ale řadu dalších začal). O Clintonové ani nemluvě. Clintonové, které na základě lží v rozporu s mezinárodním právem destabilizovala Libyi, mj. proto, aby vyvolala organizovanou migrační vlnu zkázonosnou pro EU.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář