Trump – smějící se bestie? Má české kořeny!

27. červenec 2016 | 22.18 |

Už vám to došlo? Trump má české kořeny. Smějící se bestie, přesně podle Reinharda Heydricha (ostatně z toho je i zřejmé, na které straně je skutečný naciálsocialismus). Jen si to vychutnejte:

"Kandidát na amerického prezidenta Donald Trump ve středu řekl, že Rusko by mělo předat FBI chybějící e-maily jeho soupeřky Hillary Clintonové, pokud je má. Současně řekl, že věří, že Rusko je schopné je sehnat. - Reagoval na aféru, kdy demokraté uvedli, že za zveřejněním části e-mailů Hillary Clintonové, které se týkaly kampaně, stojí Rusko, které tím chtělo ovlivnit volby v USA. - Trump současně řekl, že tomu nevěří. Rád by ale viděl e-maily ze soukromého účtu Clintonové. Reagoval tak na aféru, kdy Clintonová jako ministryně zahraničí používala soukromý e-mail k pracovním účelům. Za to byla pokárána, FBI ale uvedla, že zákon tím porušen nebyl. - "Rusko, pokud mě slyšíš, doufám, že jsi schopno najít těch chybějících 30 000 mailů,” řekl Trump podle CNN na tiskové konferenci na Floridě. Na Twitteru pak dodal, že pokud e-maily Rusko má, mělo by je předat FBI. - Demokraté na jeho slova reagovali, že podobnými výzvami ohrožuje národní bezpečnost."Je to úplně poprvé, co prezidentský kandidát aktivně povzbuzuje cizí mocnost, aby prováděla špionáž proti jeho politickému protivníkovi. Není to nadsázka, je to fakt. Už nejde je podivínství nebo politiku, je to otázka národní bezpečnosti," uvedl poradce Clintonové Jake Sullivan."

Viz: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/410399-trump-vyzval-rusko-aby-fbi-predalo-chybejici-e-maily-clintonove-pokud-je-ma.html

Jinak – ze slouhovství globální moci se blbne, viz např. (platí to i v dalších případech):

http://radimvalencik.pise.cz/3683-anschbach-ze-slouhovstvi-teto-moci-se-blbne.html

To platí i pro souboj Clintonová x Trump. Sledujme dále a ještě se pobavíme.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.17 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář