Anschbach: Ze slouhovství této moci se blbne

25. červenec 2016 | 22.40 |

Několik perliček z dnešního dne:

- Komik - moderátor Horizontu na ČT 24. Ansbach - prý kombinace radikálního islámu a psychického vyšinutí. Jaké kombinace?! Být radikálním islámistou znamená být psychicky vyšinutý!

Jaroslav Šonka v ČR: "Pokud na milion uprchlíků máme tři útočníky, tak je to nevýznamné číslo."

UK tomu:

"Pokud na milion uprchlíků máme tři útočníky, tak je to nevýznamné číslo" je totéž, jako "Když se kácí les, létají třísky". Ať to vysvětluje postiženým. Spadlo dopravní letadlo s 300 cestujícími. No a co. Vždyť jich lítá tolik.

Z podpory současné moci se prostě blbne.

Další fór Černohorského - na UK ČT 24. Komentář k Anschbachu: "Na jedné straně se hlasy po reformách, na druhé straně jsou výzvy k zachování klidu a odvaze."

K tomu:

Já si vždy myslel, že to nestojí proti sobě. Dělat reformy znamená zachovat klid a být odvážný. Tak nějak to působí, že Černohorský si pod "zachováním klidu a odvahou" představuje strkání hlavy do písku (není sám!). Ale i v tomto případě platí, že z podpory současné globální moci se blbne.

Zásadní otázka je, zda nás někdo, vědomě a záměrně, zatáhnul do migrační války. Zda ten stejný nás nechce odzbrojit (zpřísněním podmínek držby zbraní). Zda nám nelže, když vymýšlí ptydepe rozdílu mezi "teroristy a agresory". A zda mu nepřisluhuje řada blbečků, kteří vždy vědí, kde je moc, ať je jakákoli. Já bych byl preventivně opatrný: http://radimvalencik.pise.cz/3173-valka-migracnimi-zbranemi-potvrzeno.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář