Před 24.00: Blbnou, ale ne všichni

10. únor 2016 | 22.46 |

UK ČT 24 - o Zemanovu výroku:

Vlastizrada podle TOP = říkat lidem pravdu? Teď už jsem pochopil, proč TOP podpořila sundání standardy s nápisem "Pravda vítěží".

K tomu též:

"TOP 09 vyzvala k okamžitému odstoupení prezidenta Miloše Zemana. V opačném případě je pro podání ústavní žaloby pro velezradu. První místopředseda Marek Ženíšek už pro to začal sbírat podpisy. Straně vadí, že Zeman veřejně potvrdil částku 150 milionů za dvě dívky unesené v Pákistánu."

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/top-09-vyzvala-zemana-k-demisi-sbira-podpisy-pro-ustavni-zalobu-p7n-/domaci.aspx?c=A160210_150315_domaci_kop

Jinak – absolutně neuvěřitelná diskuse v tomto pořadu. Co udělal český stát pro Mílu Ransdorfa? Vždyť cena není "paušální". To snad vědí i únosci. Jde o hry, které se hrají.

"Vstoupit na palubu legendárního Titaniku, nahlédnout do kajut, jídelního oddílu, chodeb, můstku a dalších částí slavné lodě mohou všichni návštěvníci výstavy Titanic. Ta začíná ve středu a potrvá do konce června."

http://www.novinky.cz/domaci/394304-svetova-vystava-titanic-priplula-do-prahy-lide-mohou-primo-na-palubu.html

K tomu:

A co v podpalubí?

http://radimvalencik.pise.cz/2716-reformy-229-kontexty-hry-titanic-i.html

plus další čtyři pokračování.

"Švédská policie selhala, země je v rozkladu! Proti přistěhovalcům povstali obyčejní lidé a to je zlé."

Viz: http://www.extra.cz/svedska-policie-selhala-zeme-je-v-rozkladu-proti-pristehovalcum-povstali-obycejni-lide-a-to-je-zle#utm_source=facebook.com&utm_medium=FBpage&utm_campaign=st

K tomu:

Jo. Taky si nechali zastřelit nejlepšího premiéra. A vše kamuflují absurdními stihomanskými výmysly o ruských ponorkách. Zaplaťbábů, že žijeme v Česku. A to si ubráníme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář