Před 00: Hnusnej xenofob Pospíšil a trenýrky

21. září 2015 | 22.57 |

K vystoupení J. Pospíšila v UK na ČT 24:

Pospíšl na UK ČT 24: Hnusnej xenofob! (Mluvil mně z duše - koukněte na to; "skalní" budou naštvaní, že mluvil rozumně.)

K úrovni studentů na českých VŠ:

Jurij Kuznetsov: "Před chvílí jsem diskutoval se dvěma studenty ze ZČU. Zmocnil se mě takový ten pocit "kdyby to šlo, tak bych se rozplakal, protože jestli toto má být člověk studující VŠ, pak je naše země i Země naprosto v prdeli a v dohledu několika generací nebudeme ani náhodou žít v politickém, ekonomickém, sociálním nebo mediálním míru. A nikdy nedosáhneme ani na úroveň světa ve Star Treku. Chcípneme na planetě Zemi a nedokážu tomu zabránit."

A pak si řeknu, že s tím stejně něco udělám, i kdyby ten vliv měl být naprosto zanedbatelný, abych se mohl na sebe ráno podívat do zrcadla s tím, že jsem nezradil, že jsem udělal ne to, co je lehké, ale to, co mi přijde správné."

K tomu: Úroveň studentů (ale i uchazečů a absolventů) opravdu na pováženou. Ale co my. Snažíme se využít náš duševní potenciál k pochopení toho, o co jde? Porovnávat různé seriózní pokusy a teoreticky podloženou analýzu reality? Vytvořit konknureční prostředí k tomu, aby se ti, co na to mají, snažili a nikoli jen podbízeli? Myslím, že tady jsou kritici hodně a hodně dlužni!

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/2316-reformy-99-odkaz-na-monografii.html

K trenýrkám:

Nejdůležitější je zamést si před vlastním prahem. Celá věc ukazuje spíš na to, kým se Miloš obklopil a jak špatně je zajištěna jeho bezpečnost. Ochrana Hradu se dělí mezi více subjektů (včetně Hradní stráže, která není jen pro "parádu"), ale je to i velké selhání Zemanových lidí. Ti, co vyvěsili trenýrky, Zemanovi spíš (a spíše hodně) pomohli. Aby věděl, koho kolem sebe má a jak je to s jeho bezpečností:

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/2735-pred-00-velitel-hradni-straze-se-uz-zastrelil.html

A nejdůležitější – Netanjahu-Putin: ukázka ubohosti ČT:

Nejvýznamnější zpráva, výsledky jednání jsou už známy. A nějak se čeká s jejich zveřejněním. Teď o tom bude na UK ČT 24 - za tři minuty. Už se těším!

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/381223-netanjahu-vzal-do-moskvy-i-generaly.html

Až ve 22.39 – nepovedené. Petránek trochu (dost) zestárl (i když jeho poselství má obrovskou váhu), L. Dvořák, Votápek II (půjčený z rozhlasu – intelektuální troska, přestože mnohem mladší), stylem manipulace publicistické "dno" ČT. Ostatně – podívejte se.

Hlavně: Pochopili jste, na čem se Netanjahu s Putinem dohodli? Přičemž ta dohoda je naprosto zásadní. Teď se mění dějiny. A ČT se obává vám to říct.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.5 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře