Před 00: Logistické zázemí vlnobití uprchlíků

2. září 2015 | 21.24 |

Základní otázka:Má současná vlna (resp. vlnobití) "uprchlíků" spotánně vzniklé disperzní logistické zázemí, anebo silně centralizováné a dlouhodobě dopředu připravené?

To, co se v souvislosti s (z postatné části tzv.) uprchlíky odehrává, ukazuje na to, že celá akce má velmi silné logistické zázemí. A vykazuje znaky toho, že se nejedná o spotánně vzniklé disperzní zázemí, ale o silně centralizováné a dlouhodobě dopředu připravené. Zpravodajské služby by k tomu měly říci více. Třeba naše vojenská rozvědka, pokud by se nezabývala pí....tomostmi, anebo nebyla dosazena tak, aby tancovala, jak se píská.

Tomu by napovídal i povyk, který evidentně slouží k zastrašení těch, co napomáhají dodržet alespoň elementární zákonnost:

"The Independent si na policejní akci všímá zejména označování migrantů fixem. Zveřejnil dokonce jeden z příspěvků na Twitteru, jehož autor připomíná holocaust, během něhož byli vězni v koncentračních táborech označováni číslem vytetovaným na předloktí.

Záležitost vzbudila kritiku a pohoršení italských Židů. Šéf jejich svazu Renzo Gattegna ve středu postup české policie odsoudil.

"Je to velmi závažná věc. Desítky uprchlíků byly označeny doslova jako dobytek jdoucí na porážku. Nevyhnutelně to tak připomíná nejtemnější období soudobých dějin,""

Viz: www.novinky.cz/zahranicni/evropa/379432-ceska-policie-taha-migranty-z-vlaku-a-znackuje-je-fixem-pisi-v-britanii.html

Je to snaha paralyzovat základní funkce státu. Mj. v pondělí mě při vstupu na akci naší univerzity podobně jako několik tisícovat dalších, co tam přišli, též označili fixkou-razítkem a nikdo se nevzrušoval.

Asi jsem se příliš nemýlil, když jsem ukázal na širší kontext sviňské hry, která se hraje:

http://radimvalencik.pise.cz/2685-srpen-hacha-a-dubcek-zeman-a-merkelova.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší