Před 00: Pátá kolona v cizí (svinské) hře

26. srpen 2015 | 21.44 |

Motto: Když někdo varuje před xenofoby, měli bychom se zamyslet, zda nehraje roli Páté kolony

K událostem v Heidenau (malý kousek od našich hranic) – debakl Merkelové "převyprávěný" unisono "našimi" sdělovadly

Předně: Nebylo to "několik desítek", ale několik tisíc. Za druhé: Nepodařilo se vytvořit pozitivní klaku, ačkoli k tomu bylo vynaloženo velké úsilí. Za třetí: Nápadně to připomínalo Štěpánův debakl v ČKD ("Nejsme děti!" – "My jsme ta banda!")

"V Německu nelze tolerovat, aby lidé snižovali hodnotu jiných a odmítali pomoct potřebným, řekla po návštěvě ubytovny pro běžence v saském městě Heidenau kancléřka Angela Merkelová. V době její návštěvy protestovalo proti existenci zařízení několik desítek lidí, na

kancléřku pokřikovali "vlastizrádkyně". Agresivní a xenofobní nálada vůči migrantům se v zemi v poslední době stupňuje."

Viz: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1573698-merkelova-nelze-tolerovat-aby-nemci-snizovali-hodnotu-bezencu

0pt;font-family:"Times New Roman","serif"; mso-bidi-font-weight:bold">Nebo: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/378758-zradkyne-kriceli-na-merkelovou-v-uprchlickem-centru-demonstranti.html

apod. v dalších mediích.

K tomu:

Nelze tolerovat snižování hodnoty bojovníků proti fašismu, kteří emigrovali, aby mohli bojovat u Tobruku, nad Británií, u Sokolova.... Nelze tolerovat snižování hodnoty bojovníků proti nedemokratickému režimu, kteří se angažovali jako Kryl a další ve Svobodné Evropě apod. Nelze tolerovat ty, kteří se stali Pátou kolonou v cizí hře.

K diskusi Kocáb – Samková v UK na ČT 24:

Nelze tolerovat Pátou kolonu ani u nás, viz vystupování Kocába v pořadu UK ČT 24, doporučuji podívat se na vlastní oči:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/215411000370825/

Kocábovo vystupování bylo skutečně ostudné. Hlavně - musíme si v kontextu "zdůvodnění" vstřícnosti k určitému typu uprchlíků neustále připomínat ty naše uprchlíky před fašismem, kteří šli se zbraní v ruce bojovat proti zlu. A musíme se ptát, proč něco podobného nepozorujeme.

Příp. pozorujeme něco úplně opačného (v případě ostudného selhání, pokud jde o Kurdské bojovníky proti Islámskému státu): "Syrské kurdské obranné jednotky YPG v Kobani vydaly prohlášení, ve kterém uvedly, že Turecko předalo 6 zraněných bojovníků odnoži Al-Kájdy. YPG v Kobani tvrdí, že byli předáni Al-Nusře z Idlibu na hraničním přechodu Bab al-Handab. Bojovníci byli zraněni v bojích proti Islámskému státu v Kobani a byli převezeni do Turecka na léčbu. Ihned poté se začali pohřešovat. Po třídenním pátrání se zjistilo, že byli tureckou armádou předáni organizaci Al-Nusra."

Viz: http://wertyzreport.com/clanek/turecka-armada-al-kajda-kurdsti-bojovnici

Chápu Kláru Samkovou, který se k pořadu vyjádřila takto:

Ráda bych se vyjádřila ke svému dnešnímu vystoupení v Událostech komentářích. Předesílám, že už dlouho jsme nebyla tak naštvaná a vytočená jako tam, kdy jsem musela skákat Michalovi Kocábovi do řeči, abych se vůbec dostala ke slovu - asi jsem měla hrát jenom roli užitečného blbečka, což naprosto odmítám.

A dále:

1) Tak zvaný redaktor na mě vytáhl, že jsme v roce 1997 řekla, že jsem tak znechucená poměry v této zemi, že kdybych zde neměla rodiče, uvažovala bych o emigraci. A teď prý bráním migrantům taky v imigraci. To si pan moderátor dovolil opravdu moc a má štěstí, že jsem nebyla duchapřítomnější a nevpálila jsme mu to ještě víc. Odejít ze země, kde se člověk narodil, a to LEGÁLNĚ, na vlastní náklady a s tím, že mne čeká nic než práce, do země jiné, je tedy něco opravu jiného než se protiprávně vedrat na území cizího státu a tam si diktovat podmínky, za kterých se ten stát musí o mne postarat. Co si to ten ubožák redaktor vůbec dovoluje?

2) Michal Kocáb, se kterým si tykám 25 let a přesto se trapně snažil hrát si "na vykačku" by se měl rozhodnout, jestli teda jsme nebo nejsme xenofobové. Na začátku jsme podle něj byli, na konci už ne...

3) Michal Kocáb by se měl naučit kromě xenofobie ještě jedno cizí slovo, a tím je "appeasement". A zjistit, že obsah toho slova nefunguje...

4) Pan Michal Kocáb by si měl vzít doučování od své bývalé ženy Marshi v amerických dějinách. Možná by mu připomenula, že vojenská obrana Filipín byla kvůli naprosto šílené členitosti pobřeží také považována za naprosto nemožnou... a to až do doby než přišel Douglas MacArthur a (ačkoliv nebyl členem ANO) prostě to vyřešil. Problém Evropské Unie je, že takového generála nemá. Proto hořekuje, že co máme dělat...

5) Slavná Schengenská dohoda je pohádka o pejskovi a kočičce jak vařili dort. Není schopna plnit svou faktickou roli, tedy je BEZOBSAŽNÁ. Proč setrvávat v bezopsažné nefungující smlouvě, která nás jen poškozuje?

6) Michal Kcáb řekl, že kdyby se rozložil Schengen, že to bude konec Evropské unie. Tak zaprvé to není pravda. Na příklad Británie je členemEU a není členemSchengenu. A zadruhé EVROPSKÁ UNIE UŽ SKONČILA! Země či jakýkoliv státní útvar, který není schopen exekuovat svou vlastní legislativu, už ztratil zásadní atribut své sátnosti. Je to stejné, jak když v říší Západořímské ještě ve 4. století zasedal Senát... taky toho fakt HODNĚ a efektivně vyřešil..

7) Michal KOcáb již dokonale zničil řešení romského problému, když šéfem Agentury pro sociální začleňování jmenoval přes odpor VŠECH Romů, kteří byli v poráadním orgánu vlády, ředitelem této Agentury Martina Šimáčka, protože měl "praxi v pro-romských projektech" a odmítnul dva vysokoškolsky vzdělané Romy, kteří e o tuto funkci ucházeli, s tím, že nenmají s pro-romskými aktivitami dostatek zkušeností... Výsledky jeho romské politky byly a jsou katastrofální - tak teď přesedlalna migranty...

8) Už po pořadu jsem se na chodbě Michala Kocába zeptala, jestli skutečně mu tak schází znalosti historie, nebo si to opravdu myslí, co říká anebo ještli to hraje. Uchechtnul se (asi považoval svou odpověď a vtip) a řekl, že to hraje. Tak já se jej teď ptám: A KDO TĚ, MICHALE, ZA TEN HERECKÝ VÝKON PLATÍ???

Projektování EU-ISIS?

Další příklad Páté kolony:

"Srbsko by mělo požádat běžence, kteří přes jeho území přecházejí do bohatších částí Evropy, aby se v této balkánské zemi usídlili, a pomohli tak vyřešit její vylidňování. Podle informací agentury Reuters to navrhuje srbská pověřenkyně pro rovnoprávnost Brankica Jankovičová."

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/378797-uprchlici-by-mohli-vyresit-vylidnovani-srbska.html

Tady se rodí EU-ISIS:

http://radimvalencik.pise.cz/2528-balkanska-vyprava-22-novi-pazar-hl-m-eu-isis.html

http://radimvalencik.pise.cz/2531-balkanska-vyprava-25-zrod-eu-isis.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.17 (12x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář