Před 00: Sestáví někdo seznam skutečných agentů?

31. červenec 2015 | 21.22 |

Nedávno Slonková a spol. sestavovali seznam tzv. "ruských agentů" a doporučovali (Bartuška z pozice vládního zmocněnce) jejich vyvraždění v "oděsském" stylu, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/2277-vyvrazdete-ruske-agenty-dle-seznamu.html

Myslím, že je na čase sestavit seznam skutečných a skutečně nebezpečných agentů, kteří ohrožují naši bezpečnost. Těch, co uráželi normální lidi, tím, že je označovali za xenofoby, rasisty apod. Těch, co tvrdili, jak utečenci budou pracovat, rozmnožovat a kultivovat naši populaci, vytvářet hodnoty... Agenty (vědomé i nevědomé) typu Halíka, Bělobrádka...

Rekord (bohužel) překonal premiér Sobotka, který hrubě urazil prezidenta Zemana, když řekl, že se "podbízí se těm nejhorším pudům a nahrává šíření nevraživosti vůči uprchlíkům".

Tito (vědomí či nevědomí) agenti ohrožují bezpečnost ČR. Pokud jsou nevědomí agenti (a nejsou dostatečně informování bezpečnostními složkami státu), měli by se nyní normálním lidem a prezidentovi omluvit. Není to jen otázka slušnosti. Ale také toho, abychom věděli, zda jsou řízení vyšší mocí než vlastním úsudkem a elementární morálkou.

To, jaké akutní nebezpečí hrozí nyní nám i celé EU je asi dost zřetelné. Aspoň pro normální lidi, viz např. (jen dnes):

"Vysoký plot, ostnaté dráty a policisté. To je obrázek francouzského přístavního města Calais. Dnem i nocí tu zuří válka mezi uprchlíky a policisty a také mezi řidiči kamiónů a běženci. Od počátku letošního ledna se pokusilo dostat z Francie do Velké Británie 37 tisíc migrantů."

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/376439-mezi-uprchliky-a-policisty-zuri-v-calais-valka.html

"Migranti začali v pátek odpoledne demolovat vybavení v zařízení pro cizince v Bělé pod Bezdězem. Stalo se tak po jednání s ministrem vnitra Milanem Chovancem (ČSSD), který všechny jejich požadavky zamítl a upozornil je na to, že musejí dodržovat zákony České republiky."

Viz: http://www.novinky.cz/domaci/376467-dalsi-vzpoura-v-bele-uprchlici-demolovali-zarizeni.html

Žijeme v době velké lži, kdy se válčí migračnimi zbraněmi a kdy se současná moc pokouší pomocí vědomých či nevědomých agentů vyvolat v zemích EU občanskou imigrační válku. Proč? Aby překryla důsledky i způsob svého vládnutí.

Viz: Stejný podvod: "Pomoc" uprchlíkům, "boj" s ISIS

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/2600-stejny-podvod-pomoc-uprchlikum-boj-s-isis.html

Podrobně a vědecky zpracováno v podobě monografie, jak funguje současná moc:

http://radimvalencik.pise.cz/2316-reformy-99-odkaz-na-monografii.html

A ten seznam skutečných agentů (zdůrazňuji vědomých či nevědomých) začněme sestavovat. Ten, kdo má na to čas a kdo si uvědomuje, že je potřeba se bránit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.11 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář