Před 00: Zeman padne za vlast! Ratha na Guantánamo

25. červenec 2015 | 22.00 |

Potvrzeno: Zeman bude kandidovat po druhé na prezidenta

"Hlava státu se podrobněji vyjádřila k uprchlíkům či řecké krizi. Podle Zemana by Česko mělo s přijetím eura počkat do doby, než Řekové z eurozóny vystoupí. A kdyby k nám vstoupili islamisté, je dle svých slov odhodlán jít bránit svoji zemi se zbraní v ruce."

Viz: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Milos-Zeman-pro-PL-Pokud-islamiste-vstoupi-do-CR-vezmu-do-ruky-pusku-At-nase-hranice-znovu-strezi-armada-od-toho-ji-mame-385345

K tomu: Vypadá to, že si Miloš na Vysočině (v rybníce) oddychnul, zlepšená životospráva (to, jak ho teď hlídají a jak se hlídá) se projevila, tak se rozhodl po druhé kandidovat. Nebo to někdo čtete jinak?

Z Afiriky nepřicházejí uprchlíci, ale ekonomičtí experti

"Americký prezident Barack Obama vidí v Africe centrum ekonomického růstu: Obama uvedl, že Afrika se potřebuje stát dalším místem globálního růstu."

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/375928-americky-prezident-barack-obama-vidi-v-africe-centrum-ekonomickeho-rustu.html

K tomu: Aha! Tak oni to nejsou uprchlíci, ale ekonomičtí experti, co se k nám hrnou, aby pozvedli i naši ekonomiku.

Ratha na Guantánamo, nebo aspoň do Polska!

"Žalobce středočeského krajského státního zastupitelství Petr Jirát cítí po vynesení rozsudku nad bývalým středočeským hejtmanem Davidem Rathem úlevu. Obává se ale, že expolitik nakonec do vězení nenastoupí."

Viz: http://www.novinky.cz/krimi/375932-rath-do-vezeni-nakonec-nenastoupi-utece-tvrdi-zalobce.html

K tomu: Pokračování v trapné hře:

http://radimvalencik.pise.cz/2576-rath-desive-selhani-ale-ci.html

Postupné vymírání Eura v Řecku?

"V Řecku vymysleli nový způsob boje s ekonomickou krizí. V některých městech vznikají výměnné sítě, přestává se používat euro a Řekové se vracejí ke směnnému obchodu. Dokonce mají i vlastní měnu, která, jak sami říkají, euro nenahradí, rozhodně ale pomůže."

Viz: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Recept-Reku-na-zivot-bez-penez-Zacali-si-vyrabet-vlastni-a-kupodivu-to-pry-funguje-385351

K tomu: Docela zajímavé. Podporuje to verzi postupného spontánního odchodu od Eura.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář