Před 00: Nejmocnější a nejnemocnější ♀, 47

27. květen 2015 | 21.24 |

Nejmocnější a nejnemocnější žena světa:

Novinky:"Merkelová zůstává už pátý rok nejmocnější ženou světa"

http://www.novinky.cz/zahranicni/370661-merkelova-zustava-uz-paty-rok-nejmocnejsi-zenou-sveta.html

K tomu: Bezmocnost mocných - musí tancovat, jak se píská.

Přeháním? Ale ne. Za chvíli se na FB objevilo toto:

"Obama vyhrožuje Německu kvůli špiónské aféře. Ve dnech 7.- 8. června má dojít v německém zámku Elmau k summitu "Velké sedmičky" - G7. Ale toto jednání se může změnit jen na "Velkou šestku". Američané mohou chybět."

Umění vládnout:

"Ústřední tajemník ČSSD ve své zprávě popisuje proměnu členské základny v letech 2012-2014. Sociální demokracii za tu dobu ubylo více než tisíc členů a členek, 234 žen a 821 mužů... Pokles členů ČSSD sice není nijak dramatický, ale vzhledem k tomu, že se snižuje podíl straníků v kategorii třicet až padesát devět let, můžeme vyloučit, že by za úbytkem počtu členů stála sešlost věkem jako například u KSČM. U sociální demokracie je pravděpodobné spíše to, že lidé ze strany odchází proto, že je členství v ní neuspokojuje. Proud těch, kteří stranu opouští, zároveň musí být natolik velký, že převáží nad počtem těch, jež do strany nově vstupují. A právě to je hlavní nebezpečí, před kterým ČSSD stojí: nedokáže si udržet své členy, a to především ty v produktivním věku."

http://denikreferendum.cz/clanek/20479-cssd-se-vylidnuje-a-starne

K tomu: Umění stranicky vládnout = umění zbavit se členské základny jako obtížného hmyzu: Těch, co obtěžují tím, že věří v to, že lze vládnout bez kradení, mají zábrany k dělání lumpáren, nechtějí si zvyknout na to, že normální je to, co normální není, nelíbí se jim používání dvojího metru... - zkrátka, ještě to nevzdali. Fuj a zlikvidovat je. (Stačí, když jich zůstane tak 47.)

Postavit před inkvizici, mučit, upálit:

"Jakeš i Štrougal. Bělobrádek chce stíhat bývalé pohlaváry".

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/jakes-i-strougal-belobradek-chce-stihat-byvale-pohlavary_344225.html#.VWYXJ0a_D8Y

K tomu: Dobrý začátek špatného konce lidovců.

Debakl zvaný 47:

K tomu: Když někdo ztratí sebereflexi, nemůže fungovat ani jako opozice. Tragické konce kdysi slavné politické strany. Celá diskuse o Babišovi dost trapná, ale zdá se mně, že těm, co ji vyvolali, nepřinese nic dobrého.

Nashova posmrtná sláva (a ani to dlouho netrvalo):

Toto jsem napsal v pondělí 25.5. ráno (před trapasemODS-TOP):

http://radimvalencik.pise.cz/2373-reformy-117-nashuv-odkaz-jak-ho-vyuzit.html

Myslím, že víc, než prorocké (fraška s hodně nepovedeným pokusem o odvolání vlády). Ale právě o tom je teorie her. Figurky i pěšáci se předvedli v plné kráse.

Šok jménem Duda:

Překvapivé vítězství Dudy v polských prezidentských volbách má ještě jednu příčinu. Na Wojtylu byli Poláci hrdí, za Tuska se stydí. Wojtyla byl příklad hrdosti a nezávislosti Polska i v dobách, kdy bylo pod silným tlakem. Tusk je symbolem geopolitické servility Polska v době, která je vydávána za svobodnou. Polské prezidentské volby jsou jedním z projevů rozkladu současné euroreprezentace v důsledku jejího odcizení od občanů EU:

http://www.blisty.cz/art/77539.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Před 00: Nejmocnější a nejnemocnější ♀, 47 toník 27. 05. 2015 - 22:11