Hitler: Referendum je velký podvod

16. březen 2014 | 20.35 |

Kalousek u Moravce přirovnal současné dění na Krymu k aschlussu. To nelze nazvat jinak, než jako chucpe v pravém smyslu tohoto slova. Podívejme se, co k tomu říká např. Wikipedie:

"Referendum: Dne 9. března oznámil rakouský kancléř jako poslední možnost na ochranu rakouské nezávislosti termín konání referenda, kde se mělo rozhodnout o připojení Rakouska, na 13. března. Proto aby si Schuschnigg zajistil většinovou podporu pro možnost "ne" v referendu nechal zvýšit minimální věk na 24 let, protože potřeboval vyřadit z hlasovacího procesu mladé lidi, kteří převážně sympatizovali s nacistickou ideologií. Vyhlášení referenda bylo pro Schuschnigga velmi riskantní záležitost z mnoha důvodů a jak se ukázalo hned další den ani Hitler neměl v plánu sledovat referendum a případně zachovat nezávislost, kdyby byla lidem vybrána. Prohlásil, že celé referendum je velký podvod, a z toho důvodu Německo nehodlá výsledek uznat. Jako nádavek k tomu německé ministerstvo propagandy vypustilo zprávy o tom, že v Rakousku vypukly nepokoje a proto volá velká část rakouského obyvatelstva německé vojenské síly k nastolení pořádku. Schuschnigg okamžitě tyto zprávy dementoval jako falešné."
Viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Anšlus
Ještě jednou cituji to nejdůležitější: "a jak se ukázalo hned další den ani Hitler neměl v plánu sledovat referendum a případně zachovat nezávislost, kdyby byla lidem vybrána. Prohlásil, že celé referendum je velký podvod, a z toho důvodu Německo nehodlá výsledek uznat". - Kdo se komu podobá?! Kdo opovrhoval a opovrhuje referendem? Kdo přepisuje dějiny?

Zloděj volá, chyťte zloděje.

Přesně podle tohoto scénáře, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/1107-pokus-o-hnedy-puc-na-ukrajine-ne-v-eu.html

http://radimvalencik.pise.cz/1108-schwarzenberg-zeman-a-hnednuti-eu.html

http://radimvalencik.pise.cz/1150-krym-svobodna-vule-nebo-podlehnuti-natlaku.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře