Kdo hledá kanónenfutr pro svou politiku?

28. říjen 2013 | 20.11 |

Apel na členskou základnu vítám, ale získal jsem už ve straně hodně zkušeností, abych byl dost skeptický vůči všem, kteří se na ni odvolávají jen tehdy, když se jim to hodí. Velmi mě mrzí, že se "hlasu zdola", těch "obyčejných" dovolávají z obou stran ti, co byli hluší, když se zdola ozývaly oprávněné připomínky. Přitom by stačilo, aby jen trochu poslouchali a volby nemusely dopadnout, jak dopadly. Vím to i z vlastní zkušenosti, jaké bylo "Marné volání!", viz třeba:

25.8.2013, kdy ČSSD nebyla schopna připravit a nebyla si schopna ani představit konkurenční program reforem v citlivé sociální oblasti (financování vzdělání, péče o zdraví, penzijního systému), tak jsem se snažil odvrátit průšvih, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/553-cssd-program-udrzby-vahani-a-bezkoncepcnosti.html

a dále pak 27.8.2013, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/562-cssd-velke-zklamani-nebo-dojde-ke-vzkriseni.html

Kde jste byli – Slávku, Míšo, Zdeňku, Luboši...?!

Tak, když už teď jsou ti "obyčejní", ten "kanónenfutr" voláni "shora", tak to vyslyšte. Ale nenechejte se vtáhnout do hry jiných. Hrajte svoji hru. Za svoje a pro sebe. Snažte se citlivě vnímat argumenty obou stran a ne být hluší. Nenechte se naverbovat do cizí války. Získávejte zkušenosti, hledejte lidi, se kterými se lze domluvit i přes odlišné názory. Tím oslavíte dnešní svátek nejlépe.

Z dalekého a stále ještě slunného Turecka (kde to taky není jednoduché) pozdravuje Radim

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře