Procházka Prokopákem s VŠFS (9)

28. říjen 2013 | 05.19 |

Devátá a poslední zpráva z odpolední procházky VŠFS a jejích přátel Prokopským údolím, kterého se zúčastnil rekordní počet - více než padesát - osob a jeden psík. Původně jsem ji chtěl napsat jen na čtyři pokračování, ale zažili jsme toho víc, než jsem tušil:

Foto 1: Naši hosté z několika zemí, kteří k nám přijeli v rámci programu Erasmus. Úplně vzadu sedí jejich patron Jiří. Je jen málo měst, které přímo na svém teritoriu mají takový skvost, jako je Prokopák.  A ještě k tomu zabíjačka a české pivo...

Foto 2: Mezitím sluníčko už zapadá, obarvuje kouzlem i "Závraťouvou skálu". Začíná být chladno a je čas na návrat.

Foto 3: Ještě jeden pohled na kopce a skály v zapadajícím slunci nad Hlubočepy (dokonce lze rozezenat i malinkého človíčka nahoře) a jdem na tramvaj.

Foto 4: Tak už úplně poslední pohled. I cesta z hospody u přejezdu k tramvajové zastávce Hlubočepy má své kouzlo. Toto je kousek tratě, po které jsme jeli ze Smíchova do Řeporyjí. Vlevo vzadu lze rozeznat druhý z mostů "Pražského Semmeringu".

Tak to už je konec. Kdo s námi nešel, může jít příště. Aby zase nemusel litovat. Ty, co šli s námi a líbilo se jim to, prosím (v zájmu těch, co se zase na poslední chvíli nedokázali správně rozhodnout), aby co nejvíce "rozkecali", jaké to bylo. I s odkazem na tento seriál.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře