Jaké usnesení k lumpárně zvané LITHIUM přijmout?

10. říjen 2017 | 00.39 |

Jedním z příznaků krize (degenerace a následného rozkladu) jádra globální moci je výrazné zpožďování reakcí mediálního mainstreamu (ČT a spol.) za vývojem událostí. Zjevné u katalánské krize, nyní víc než dva kroky pozadu u kauzy LITHIUM. Už neví, co je správné, a jsou ve vleku událostí.

Mj. velmi užitečné. Tříbí se charaktery. Někteří komentátoři mainstreamových medií se opravdu chtějí dobrat toho, o co jde. Mj. tak tomu bylo i v 68 (jsem pamětník). Z věřících se stali pochybující, z pochybujících vzpurní, ze vzpurných poražení a trestaní, ze vzpurných a trestaných osobnosti s nadhledem, kteří už při hrátkách s novou mocí byli hodně opatrní. Zaslouží si úctu. (Za všechny - Petránek.)

Tak si všimněte. Už dávno bylo potřeba medializovat otázku, jak bude znít usnesení Sněmovny či Senátu k lithiu. A mainstream se zde hodně opozdil. Bude to těžko dohánět.

To ti "obyčejní Čapkoví lidé či lidičky" už jsou mnohem dál. To je syndrom doby, kdy dochází k převratu. U nás velmi poklidnému a vyjádřenému hlasováním.

Předpokládám, že tak ve čtvrtek to teprve mainstreamu dojde a začne se mluvit o tom, jaké usnesení bude přijato. Přitom v tu dobu bude i laická veřejnost o dva kroky vpřed. Bude vědět, jaké usnesení by mělo být přijato.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.14 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář