Článek Volby 2017/241: ČSSD a lithiová bomba

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Volby 2017/241: ČSSD a lithiová bomba

09. 10. 2017 - 08:36

ondrey: No to jsou stále malé věci na socialní demokraty. Jak je již dlouho známo pan premier Sobotka a jeho právničtí přátelé dobývají rentu dokud to jde a daleko více. Nejde o italské hotely,které okdlonili z majetku OKD,či o zlodějinu na Českých drahách v podobě státní prohrané miliónové arbitráže se SKODA Transportation, kterou rozhodoval dokonce premiérův spolužák a blízký přítel.Ovšem nějaké racionality při rozhodování se u českých voličů nedočkáme, jelikož socani nemají problém spolupracovat na vládní úrovni s miliardářem, který oholí stát na korunových dividendách,nabalíkuje se na dotacích a pak klekne na své poslední konkurenty v sektoru biopaliv. Opravdu nerozumím oné posthavlovské chudině (to není urážka, ale objektivní tvrzení,jelikož mnoho přes polovinu obyvatelstva nedosahuje ani průměrného platu, takže jsou objektivně chudí)koho volí,třeba socany a jejich dluhy aby byli ještě chudší.
No jak je známo, tak v kapitalismu táhnou nejlépe spotřebu domácností, jak jsi po michlovsku pochvaluje při růstu HDP na úkor vladních investic na těchto stránkách tiše adorovaný Andrej Babiš, ti nejchudší, jelikož nejsou schopni odkládat spotřebu tj. vytvářet úspory na stáří, či investovat např do vzdělání.Tak kozumujte soudruzi a exsoudruzi... a když strana něco dá i na zdraví, bude i na jiné hříchy

12. 10. 2017 - 17:19

lapis: Co si to ty lumpe dovoluješ, sexru na tvůj opis , jinde je k dispozici bez obezliček a přeji ti, abys zkrachoval, o to se budu na twitru starat.