Bělobrádkovo chcípnutí, Macronův makeup: Elity?

30. srpen 2017 | 17.10 |

Přiznám se, že nechápu, jak Bělobrádek mohl udělat takovou hloupost. Myslel to asi upřímně (a z čistě odborného hlediska možná měl i částečně pravdu), ale přece měl vědět, jakou vlnu to "chcípnutí" (zvlášť trochu vystavené mimo kontext) to mezi pejskaři a nejen mezi nimi vyvolá. Navíc to bylo tak trochu dost nevkusné.

Teď z toho mají lidovci větší průšvih, než by měl Babiš, kdyby ukradl Hradčany i s prezidentem.

A lidé pocítili, že mají příležitost ukázat svoje odhodlání si nenechat vše líbit. Takže se objevily žertíky typu: "Nové logo lidovců – CHCÍPL NÁM PES", apod.

Nevím, zda je to nějaká shoda nevysvětlitelných popudů, nebo projev degenerace vzájemně propojených globálních a lokálních elit i jejich slouhů všech kategorií. Nechápou, o co jde, a nechtějí pochopit, jakému zlu slouží, dělají si o sobě iluze a zapouzdřují se. Dílo je pak dokonáno tím, že považují za normální to, co normální není, bojí se vybočit z řady, hloupnou a ztrácejí poslední zbytky empatie.

Nasvědčovalo by tomu třeba i to, jak se chová "velká naděje" globální politiky Macron, který měsíčně utrácí 225 tisíc za makeup. Mimo jiné – zajímavé a poučné je, že k této malé poznámce, kterou jsem v lehčím žánru nedávno napsal, přišlo několik set lajků a komentářů:

"Tak jsem se pohádal s manželkou. Ona tvrdí, že 225 tisíc na makeup Macrona je tunel, protože tolik se nedá utratit na žádnej ksicht, já říkám, že v tomto případě nejde o tunel, ale o naprostou debilitu. Tak jak to je?"

Mnohdy docela vtipných, viz:

https://www.facebook.com/radim.valencik/posts/10207936929101610?comment_id=10207942107391064

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.25 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Bělobrádkovo chcípnutí, Macronův makeup: Elity? sayonara 30. 08. 2017 - 17:51