Kauza BABIŠ, vládní nemoc v SK, Trumpovy vidle a

11. srpen 2017 | 19.17 |

ŠĺLENĚ SMUTNÁ PRINCEZNA (to se mně už do názvu nevešlo)

Čím dál lépe a radostněji.

Kdysi v tuto dobu pokojně žrali žraloci české učitelky v Jadranu. Teď máme mnohem větší zábavu:

- V Česku kauzu "BABIŠ", ve které se Němcová už připravuje projevit stejně revoluční odhodlání jako v kauze Rath (ten rošťák je stále na svobodě, jak je to možné?!). /// Už se těším, až nad Prahou budou létat vrtulníky a 3/4 nadzvukového letectva, na křižovatkách budou kulomentná hnízda, na Petříně budou rozmístěny raketomety, když budou Babiše a Faltýnka ve Spiritce, kolem které se budou kopat zákopy, zbavovat imunity. K celé té kauze podrobně (s pozadím toho, o co jde), zde:

http://radimvalencik.pise.cz/4870-konce-babisovych-kauz.html

- Na Slovensku (kde se momentálně nacházím) mají ještě žertovnější kauzu rozkradených dotací na vědu, kvůli které onemocněli šéfové vládní koalice a nemohou se sejít:

https://domov.sme.sk/c/20623899/minuta-po-minute-pokracuju-rokovania-o-koalicnej-krize.html

(Proniklo i do našich medií.)

Tak to sledujme. Je to dobrá příležitost k pochopení toho, o co jde. Tady jsem se pokusil dát dohromady to, jak lze z kauzy "BABIŠ" vyčíst, o co jde. K mému potěšení podstatnou část převzaly i Literární noviny (před chvílí).

A svět se chystá jaderně válčit se severně lidovou Koreou. Aspoň nám to tak mediální mainstrem předestírá, mně se spíše zdá, že to zadírajícího se soukolí moci založené na pěstování lidské tuposti, kterou rodí slouhovství vůči moci. A do toho teď Tump hodil vidle. Možná se mýlím, ale zdá se mně, že to zabírá a soukolí se zadírá ještě víc:

http://radimvalencik.pise.cz/4866-tillerson-prokouknul-trumpovu-fintu.html

http://radimvalencik.pise.cz/4869-kldr-tapani-medialniho-mainstreamu.html

Ono někdy stačí málo k likvidaci zla. Vzpomeňte si na poučení z filmu "Šíleně smutná princezna". Vždyť současné zlo má velmi podobný původ. Teď jde jen o to, jak rychle to lidem dojde. O nic víc nejde. Ostatně celý ten film je na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=_5sK7kwlULw

Tak si můžete zpříjemnit večer a současně podívat se na současnou realitu z toho správného úhlu geniálně prorockého filmu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.25 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář