Tillerson prokouknul Trumpovu fintu

9. srpen 2017 | 18.04 |

Mediální mainstream sežral Trumpovu lidově korejskou návnadu i s navijákem. Pro mnoho běžných Američanů, ale i unijních Evropanů je ruská a lidově korejská hrozba téměř na stejné úrovni. Alespoň pokud jde o ty, kteří se nechají masírovat mediálním mainstreamem. A tak se Trump pokusil přenést těžiště hry trochu jinam. Vyrobit z KLDR nejaktuálnějšího nepřítele. A do značné míry mu to vychází,

První, kdo nepřímo na to, že se jedná jen o Trupovu fintu, upozornil, byl "jeho" (spíše "proti němu stojící a současnou globální mocí výrazně ovlivňovaný") ministr zahraničí Tillerson. Ten po té, co sám lidově korejskou hrozbou ještě před pár dny strašil, ji nyní začal bagatelizovat.

Úkol totiž zní jasně: Prioritou je hrocení vztahů s Ruskem, spoléhání na nástup ruských jestřábů a dovedení světa do konfliktů nevídaných rozměrů, aby bylo překryto všechno to svinstvo, které současná globální moc a její slouhové napáchali a páchají.

Naštěstí vše je stále čitelnější a zřetelnější. Naštěstí to lidem rychle dochází. Naštěstí cenzurovací křeče mají úplně opačný dopad.

A normální člověk, který se sviňskou hru již naučil číst, se teď jen baví, jak se v tom mediální mainstream plácá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.25 (16x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář