Můj půlnoční rozhovor v Parlamentních listech

6. srpen 2017 | 08.22 |

Ze včerejška na dnešek mně vyšel půlnoční rozhovor v Parlamentních listech. Je inspirován i řadou diskusí na Facebooku. Myslím, že není zcela nezajímavý:

Malá ukázka:

Sobotka je sice mistr zvládání standardních situací, ale nedošlo mu, že spadl do období velmi nestandardní situace, kdy se důsledky degenerace a rozkladu současné globální moci velmi intenzivně promítají i do našich podmínek. Přesněji do podmínek zemí V4 včetně naší. Nechci se opakovat, tak jen připomenu, že současnou globální moc a proces její degenerace jsem popsal ve svém vystoupení na semináři v Jihlavě, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/4432-pred-jihlavou-o-degeneraci-soucasne-moci.html

Včera jsem se podíval na svůj blog a zjistil, že i v minulém měsíci byl příslušný článek tisíckrát přečten. Velmi mě to potěšilo, protože to svědčí o tom, že lidé se snaží pochopit, o co jde. Na rozdíl třeba od Sobotky, který se nechal silokřivkami současné doby dovláčet k politice slouhovství...

Babiš? Stoupá a stoupá. Lidé si ho vyhodnotili jako největší šanci v boji proti systému ovládanému současnou zdegenerovanou globální mocí. Přebral komunistům pozici protestní volby, tj. volby toho, kým nejvíc naštvou "mocné". Lidé sice přesně nevědí, kdo jsou ti mocní, jak funguje současná moc, ale mají už dost mainstreamové manipulace a havlovského pokrytectví, které vybublává v trapnosti nejrůznějšího typu. Čím více budou všichni ti slouhové slouhů globální moci a jejich poskoci brojit pro Babišovi, tím budou jeho preference větší.

Celý článek viz:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Akademik-Valencik-Jakub-Janda-se-uzere-nenavisti-k-smrti-velmi-mlady-jako-senator-McCarthy-A-podivejte-na-Zaoralka-cely-Jakes-Cim-vice-ti-globalni-slouhove-mluvi-tim-vice-lidi-voli-Babise-a-Zemana-498685

Za přečtení slouží i bouřlivá diskuse, která se k rozhovoru rozjela.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.22 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Můj půlnoční rozhovor v Parlamentních listech ondrey 06. 08. 2017 - 12:45