Volby2017/148: Zajímavý úkaz

7. červenec 2017 | 06.36 |

ANALÝZY A KOMENTÁŘE AKTUÁLNĺHO DĚNĺ PŘED ŘĺJNOVÝMI VOLBAMI DO PS Z HLEDISKA VYTVOŘENĺ PŘEDPOKLADŮ PRO SKUTEČNÉ REFORMY

V rámci seriálu o volbách uveřejňuji zajímavý materiál o tom, na co lidé nejvíce reagují. Je přínosný pro pochopení toho, jak lidem dochází, o co jde a proč je nutné se zajimat odpovědí na otázku, o co jde.

Jedním z nejpřínosnějších momentů pro toho, kdo píše blogy, je počet přečtení jednotlivých článků a jejich hodnocení čtenáři. Je to cenný náhled do toho, jak veřejnost vnímá realitu:

Včera nečekaně "vyskočil" v počtu přečtení i ohlasů krátký článek, ve kterém jsem popsal autentický zážitek z tramvaje, když se muž tmavé pleti velmi hrubým způsobem obořil na starší ženu, která se ho prý dotkla (překvapilo mě, že k něčemu takovému může u nás dojít), viz:

http://radimvalencik.pise.cz/4725-rev-v-tramvaji-pry-se-ho-dotkla-zena.html

Přes dva tisíce přečtení na "zapadlém" blogu za necelý den a přibývají další. Dvakrát víc než druhý nejúspěšnější článek, ve kterém jsem porovnal slavný Jakešův projev v Červeném Hrádku s vystoupením Luboše Zaorálka na programové konferenci ČSSD (hádejte, kdo hovoří více logicky a smysluplně a kdo plácá úplné nesmyslu ve stylu páté přes deváté?), viz:

http://radimvalencik.pise.cz/4669-zaoralek-dnes-predcil-jakese-podivejte-se.html

Osobně považuji tento článek za mnohem významnější, protože když domyslíme, kam se posouvají (ve stylu myšlení a chápání reality) vrcholní představitelé naší současné politiky (no nechci ani domyslet...).

Pohled do "zpětného zrcátka" čtenosti článku přináší i další důležité poznatky. Nejvíce mě potěšilo páté místo článku, který jsem opublikoval před několika měsíci (7. dubna) a který je stále intenzivně čten (připomínám, že se jedná o počet přečtení článku za poslední měsíc), viz:

http://radimvalencik.pise.cz/4432-pred-jihlavou-o-degeneraci-soucasne-moci.html

Je to článek teoretické povahy, náročnější k přemýšlení, ve kterém se snažím pospat, co je příčinou současných problémů a jak vznikla i působí současná degenerovaní moc. Zkrátka článek, ve kterém se snažím postihnout to nejdůležitější z toho, co co jde. To, že se lidé k tomuto článku vracejí a promýšlejí nové události jeho prizmatem je určitým příznakem toho, že budeme schopni zvládnout změny, o které jde.

Též vysoký počet přečtení článku napsaného ještě loni s názvem "Jakub Janda? - Obyčejný Mccarthismus" považuji za pozitivní znamení, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/4123-jakub-janda-obycejny-mccarthismus.html

Z článků, které uveřejňuji ze svého putování, se nejvýše uveřejnil ten, který jsem věnoval Jihlavě. Blahopřeji Jihlavanům:

http://radimvalencik.pise.cz/4617-historicky-vyznamne-mesto-ktere-1.html

Z počtu přečtení lze vyčíst ještě mnohem víc.

(Pokračování dalším tématem)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3.67 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář