Dost bylo blbosti. Rozhodne normální občan

21. červen 2017 | 22.03 |

Dle Novinek:

Jako příklad uvedl (Zaorálek) heslo "pomeranče jsou zdravější než koblihy”, které se jako spekulace objevilo v některých médiích. - "Chtěl bych prohlásit něco, co je pro mě zásadní. Ještě před třemi týdny jsem bojoval se žlučníkem, teď je v klidu. Ale upozorňuji vás, že kobliha je pro mě zásadní nepřítel. Skoro si nedovedu představit nic, co by mě ohrožovalo tak jako kobliha," prohlásil Zaorálek. - Koblihy během kampaně pravidelně rozdává šéf hnutí ANO Andrej Babiš. - Zaorálek dodal, že kdyby do něj někdo takovou koblihu dostal, tak ho to může úplně vyřadit z kampaně. "Pomeranč je jednoznačně zdravější. Na koblihy prosím pozor," varoval v narážce.

Pokusil jsem se upozornit na nebezpečí takového přístupu:

Je potřeba ještě jasnější důkaz ideové vyprázdněnosti? Když nevíš kudy dál, najdi si nepřítele.

Na to reagoval člověk z lidu - Irko Bača:

Tak jestli je vám Babiš milejší, tak klidně pokračujte ve své hloupé kritice. O jakých idejích je to řeč? Copak ANO má nějaké idee? Všechno je to o snesitelném životě pro všechny občanské skupiny. Žádných idejí se nenažerete.

Asi nedorozumění, tak jsem odpověděl:

Babiš mi není přednější. Ale do jaké volby se mně to snažíte vnutit. To je přece absurdní vydírat občana tímto způsobem: "Budeme jen o trochu menší gauneři, aby ti větší gauneři mohli být ještě většími gaunery a my taky: A z občana si dělali prdel. - Vám se nechce zvracet z praktikování této logiky?! Bačo, Bačo, to ste to dobačoval!"

S potěšením jsem zaevidoval rozumnější hlas lidu:

Jana Kunšteková: Bože, oni chtějí, aby ten neřád měl fakt padesát procent!

Bude rozhodovat občan. Tady teď vede pomyslná frontová linie.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.25 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Dost bylo blbosti. Rozhodne normální občan honza 22. 06. 2017 - 04:43