Článek Zaorálek v triumvirátu? Z možných řešení nejhorší

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Zaorálek v triumvirátu? Z možných řešení nejhorší

15. 06. 2017 - 05:18

honza: Obávám se velmi, že současné volební kampaně jsou o programech minimálně (i když to je chyba). Současný vývoj v ČSSD je z poloviny "dílem" M. Zemana a jeho týmu (Ovčáček a spol.), který bohužel promarnil příležitost být skutečným levostředovým kandidátem. Takový kandidát musí z principu být loajální k největší levicové straně, což M. Zeman tedy opravdu není. Vývoj je turbulentní, přesto je ještě šance, že vznikne konstelace umožňující politiku prospěšnou pro většinu obyvatelstva. Pokud ne, tak si užijeme dalších exhibicí A. Babiše ... které jsou o programu ještě daleko méně.

15. 06. 2017 - 18:20

selskÝ rozum: ... hmmm -- "Pokud ne, tak si užijeme dalších exhibicí A. Babiše ... které jsou o programu ještě daleko méně." - Hmmm - "tož pro byrokraty, formalisty a lidi zvyklé na praxi a "mustry z konce minulého tisíciletí" je "PROGRAM" to nejsvětejší, nejhlavnější a životně nejdůležitější !!!! - A to zřejmě i takový "PROGRAM", o němž je předem selskému rozumu jasné, že se nejenom nenaplní, ale že jeho tvůrci a propagátoři (na rozdíl od Babiše) - mají-li "všech pět pohromadě" to ani nemohli myslet jinak než jako hezkou "vějičku" - resp. "SVÉHODRUHUEXHIBICI"!!!! No a světě div se - VONI JIM TO LIDI - po málem 30-ti létech "marketingových programových oblbovaček" už ani nečtou!!!

Ptám se - a proč by to měli číst ???? Co bude jinak než-jak to dostaneme jako směrnici k realizaci z Bruselu? (Je nepodstatné jestli se bude jednat o "Vymyšlenost z jedné či z druhé kapsy" EU natož NATO je nutno poslouchat "po korejsku" - tedy bezvýhradně a jednotně - na 100%!)
Mimochodem - vsaďte se že program SPD ale i "exhibice A. Babiše ... které jsou o programu ještě daleko méně" zaujmou lidi podstatně více než zvorálkovy vyblitky typu "no víte ...", protože nejsou okecáváním vzletných tézí a frází ale pokusem o formulaci praktických kroků vyplývajících z potřeb reálného života. AVOTOMTOTAKTROCHUTAKYJE

15. 06. 2017 - 05:30

honza: viz též (ne se vším v tomto článku ale souhlasím).

Mnoho sociálních demokratů ale k Zemanovi dlouho vzhlížela. Pokud tak tedy nečiní dodnes…

K tomu mohu říct jenom tolik, že role tohoto člověka na morálním úpadku strany je obrovská a zcela zastiňuje jeho zásluhy na její výstavbě v letech 1993-1998, již tehdy jakkoli kontroverzní.

http://www.info.cz/volby/volby-2017/vlivny-poradce-cssd-strana-je-zdevastovan a-a-nikdo-ji-neridi-chovanec-je-nebezpecny-11198.html

15. 06. 2017 - 19:12

selský rozum: No a ještě k Zemanovi , "který bohužel promarnil příležitost být skutečným levostředovým kandidátem. Takový kandidát musí z principu být loajální k největší levicové straně, což M. Zeman tedy opravdu není" -(to jako dnes musí být lojální ke komunistům, když prý dle průzkumu předběhli socdem?).

Tož ale teď napůl vážně! Kdo si pamatuje světoborné bonmoty M. Zemana z listopadu 89 o tom, jak zaostáváme ve školství, zdravotnictví a nevím v čem ještě za Nepalem, a dalšími "Burundami, Burkinami a nevím čím ještě" - a koho to "nespopulizovalo" - ten se jen těžko může dnes divit jeho dalším a dalším vysloveným či naznačeným bonmotům . No a jedním z takových možná je i nevyslovený bonmot o pochybné levicovosti současné partaje "vysmátého vedení". Vona totiž levicovost nikdy nebyla a dá bůh ani nebude o velkorysém rozdávání všem bez ohledu na to, zda na to jsou i jiné zdroje než navyšovaní dluhu celé země a bez trvání na alespoň minimálním přínosu pro společnost, z jejiž kapsy je nadělováno. (Hlas pro štědrou partaj ve volbách za přínos pro společnost mi selský rozum považovat nedovolí - holt asi nejsem správně "středolevej" !)

16. 06. 2017 - 02:34

honza: Myslím že není dobré chytat za slovíčko. Počtem mandátů v Parlamentu (PSP+Senát) je stále ČSSD nejsilnější strana. Jak to bude po volbách uvidíme. Další věci co píšete jsou sice kontroverzní, ale nemění smysl mého původního tvrzení/názoru.