Komentář, na který odpovídáte

15. 06. 2017 - 18:20
 

selskÝ rozum: ... hmmm -- "Pokud ne, tak si užijeme dalších exhibicí A. Babiše ... které jsou o programu ještě daleko méně." - Hmmm - "tož pro byrokraty, formalisty a lidi zvyklé na praxi a "mustry z konce minulého tisíciletí" je "PROGRAM" to nejsvětejší, nejhlavnější a životně nejdůležitější !!!! - A to zřejmě i takový "PROGRAM", o němž je předem selskému rozumu jasné, že se nejenom nenaplní, ale že jeho tvůrci a propagátoři (na rozdíl od Babiše) - mají-li "všech pět pohromadě" to ani nemohli myslet jinak než jako hezkou "vějičku" - resp. "SVÉHODRUHUEXHIBICI"!!!! No a světě div se - VONI JIM TO LIDI - po málem 30-ti létech "marketingových programových oblbovaček" už ani nečtou!!!

Ptám se - a proč by to měli číst ???? Co bude jinak než-jak to dostaneme jako směrnici k realizaci z Bruselu? (Je nepodstatné jestli se bude jednat o "Vymyšlenost z jedné či z druhé kapsy" EU natož NATO je nutno poslouchat "po korejsku" - tedy bezvýhradně a jednotně - na 100%!)
Mimochodem - vsaďte se že program SPD ale i "exhibice A. Babiše ... které jsou o programu ještě daleko méně" zaujmou lidi podstatně více než zvorálkovy vyblitky typu "no víte ...", protože nejsou okecáváním vzletných tézí a frází ale pokusem o formulaci praktických kroků vyplývajících z potřeb reálného života. AVOTOMTOTAKTROCHUTAKYJE

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.