Komentář, na který odpovídáte

13. 06. 2017 - 00:20
 

selský rozum: Hmmm - jsem docela polichocen tím, že si oranžová partaj podle posledních "šumů" vzala můj předchozí příspěvek tak rychle k srdci. Moloch, který si až po polibku od výsledků loňských komunálních voleb jasněji uvědomil, že má v názvu sociální ne asociální (JEN POJĎ CIZÍ KAPITÁLE - MI TI DÁME KVALIFIKOVANÉ OTROKY ZA 500 EURO NA MĚSÍC!!!), a který si dodnes zjevně neuvědomil , že slovo "demokratická" v názvu by mělo garantovat v jejím chování přinejmenším vnitrostranickou, když už ne celospolečenskou demokracii, se však nechal svým stávajícím vedením natolik zatáhnout do bahna, že polovičaté odstoupení tvrdého KIMa určitě preferencemi moc nezacloumá!!!
Mým konstatováním, že již samotné "zbavení se SOBOTKY a pár dalších ksichtů kolem by zvedlo preference ČSSD minimálně o 5% byla míněna nikoliv jejich "uvědomělá" rezignace - ale tvrdé odvolání za řadu zásadních pochybení poškozujících stranu!!!). Jenže zas tak dalece se oranžisté moji radou řídit nebudou - ATOJECHYBA - NEBUDE SEBEKRITIKA - NEPOROSTOU PREFERENCE!!!
Ani volební líder-Tvrďák "...u nás v Náchodě takové žerem ..." (neplést s neméně sebevědomým exšéfem podělané kampaně Tvrdíkem) na tom moc nezmění! AVOTOMTOJE

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.