Komentář, na který odpovídáte

08. 06. 2017 - 13:04
 

velekněz ratata: Pane docente, nemyslím, že by Zimola byl naivní, ani padlý na hlavu (nutně by byl, pokud by se takto choval výměnou za nějaký příslib), ani že by jednal pod vlivem nějaké pohrůžky (o chybně provedené kletbě Imperius ani nemluvě, na tento neblahý vliv to spíš vypadá u předsedy strany). Poslední se domnívám, zajisté i s výhradou toho, že Zimola osobně přinejmenším není srab, hlavně proto, že pokud by neměl relativně neumazané ruce, už bychom se o něm od "přátel" dozvěděli horší věci dávno. Připomeňme si předskokanský pokus talentovaného pana Jančury s tarify na trase z Českého Krumlova, ta polívčička se vaří furt stejná a docela bych se divil, pokud by už do ní všechny zásoby pepře nezahučely. Od všech ježibab kolem kotlíku, zdůrazňuji. (A že je i sám JZ pojmenoval - teda skoro - v ČB mu stačí naznačit, a kdo chce, rozumí. Jméno místního však-víte-koho myslím přímo nepadlo.)

Takže co? Prostě pořád má funkci předsedy krajské organizace (a krajského zastupitele). Jeho podpora v kraji je (zatím) reálná. Stále nikoli beznadějná pozice do války o dědictví sobotkovské, jejíž otevřené vypuknutí je jediným předem jistým výsledkem sněmovních voleb. Přece ani Vy nečekáte, že za daných okolností bude on, především schopný technokrat, trávit bezesné noci nad programovou vyprázdněností soc dem. Smutná pravda navíc je, že pokud by byl typem člověka, kterého by toto primárně trápilo, tak by v žádné z těch funkcí tak dlouho nebyl, ať s čistýma rukama, nebo bez.

Opačným extrémem je další (bývalý) Jihočech Špidla, exekutivní nemehlo, leč vzdělanec. Nicméně: co v tom zázemí Lidového domu koncepčního vyplodil ?

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.