Komentář, na který odpovídáte

08. 06. 2017 - 12:01
 

selskýrozum: Napsal jsem to včera jinam - ale hodí se to snad i sem - trochu irono/recese je zjevně jediná forma jak reagovat na dnešní "Kocourkovo-v-Kocourkově" v zemi "kde domov můj".
TEDY: Co jde v socdem udělat?, no přece - poučit se z historie a přiklonit se k "dubisku" hahaha-hahaha-hahaha ... :o). I když ... dnešní "Dolejší" KSČM není zrovna "dubisko" jak tomu bylo po únoru 48 :o( !!!
Ale naprosto nevyhraněná ČSSD "ani rudá, ani růžová, ani žlutá - trochu modrá, trochu zelená? " , užvaněná, plešatá, bezzubá (s rovnátkovým chrupem), spoléhající na to, že za peníze se dá u voleb uplatit nejméně pětina - čtvrtina "lidu této země" - to je nějaká divná rádobypartaj, která zjevně nemá a neví co nabídnout lidem myslícím, a tak spoléhá na sympatie a hlavně hlasy spodiny schopné za mrzký úplatek hrazený v hodině dvanácté z cizí kapsy (tj. z beztak mínusového státního rozpočtu ) prodloužit mandát žvanilům tvářícím se, že napravují vše co bylo po listopadu "poděláno". Že véééélikýýý podíl na tom "podělání" mají podržtaškové ozubené pleše, není však před volbami politicky korektní připomínat!
A když už naše rodná sociální a ještě k tomu demokratická partaj po dlouhá léta kašlala na prosazování soc-dem politiky, tak to honem-honem bude na poslední chvílí dohánět třeba "až neuvěřitelně trapným nesmiřitelným bojem proti "vybraným" oligarchům, protože ti jsou před volbami už z podstaty největšími nepřáteli pracujících. (Koneckonců to tak dnes vidí celé politické spektrum od pravice až po Dolejší ... AVOTOIMTOJE
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/4644-komentare.html#566378

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.