Článek ČSSD padá a to ještě ani nečelí OBROZENÉ SOCDEM

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: ČSSD padá a to ještě ani nečelí OBROZENÉ SOCDEM

05. 06. 2017 - 07:26

honza: OK, tak co jde udělat proto, aby to tak nebylo? Nějaké zakládání dalších stran nemá valný smysl. Asi nejvýznamnějším pokusem v tomto směru byl odchod M. Kalouska z KDU-ČSL a založení TOP09. Výsledek je destabilizace pravostředového spektra.

Takže nejlepší je to nejjednodušší. Nevěštit průšvih a dělat co je možné pro volební úspěch levicových a levostředových stran, které jediné dělají hospodářskou a sociální politiku pro většinu lidí - aneb jak říká současné heslo Labour Party "For the many, not the few". Kdyby se to náhodou přece jen nepovedlo, tak po volbách vyměnit vedení a být konstruktivní opozicí. Jinak to nejde.

07. 06. 2017 - 18:16

selský rozum: Co jde udělat, no přece - poučit se z historie a přiklonit se k "dubisku" hahaha hahaha hahaha ... :o). I když ... dnešní "Dolejší" KSČM není zrovna "dubisko" jak tomu bylo po únoru 48 :o( !!!
Ale naprosto nevyhraněná ČSSD "ani rudá, ani růžová, ani žlutá - trochu modrá, trochu zelená? " , užvaněná, plešatá, bezzubá (s rovnátkovým chrupem), spoléhající na to, že za peníze se dá u voleb uplatit nejméně pětina - čtvrtina "lidu této země" - to je nějaká divná rádobypartaj, která zjevně nemá a neví co nabídnout lidem myslícím, a tak spoléhá na sympatie a hlavně hlasy spodiny schopné za mrzký úplatek hrazený v hodině dvanácté z cizí kapsy (tj. z beztak mínusového státního rozpočtu ) prodloužit mandát žvanilům tvářícím se, že napravují vše co bylo po listopadu "poděláno". Že véééélikýýý podíl na tom "podělání" mají podržtaškové ozubené pleše, není však před volbami politicky korektní připomínat!
A když už naše rodná sociální a ještě k tomu demokratická partaj po dlouhá léta kašlala na prosazování soc-dem politiky, tak to honem-honem bude na poslední chvílí dohánět třeba "až neuvěřitelně trapným nesmiřitelným bojem proti "vybraným" oligarchům, protože ti jsou před volbami už z podstaty největšími nepřáteli pracujících. (Koneckonců to tak dnes vidí celé politické spektrum od pravice až po Dolejší ... AVOTOIMTOJE