Neuvěřitelný pořad na ČT teď. Janda, Stropnický!

23. květen 2017 | 21.51 |

Přímo reality show. Snad ještě něco stihnete! Když ne, tak se určitě podívejte zpětně. Toto je opoznámkované on-line:

Tak se dívám na ČT 2. Boj s dezinformacemi. Je to jen začátek, ale zatím žádný argument. Spíš něco jako ZLODĚJ (manipulující ČT) volá CHYŤTE ZLODĚJE. Ale třeba se konečně objeví nějaké argumenty.

Radim Valenčík Určitě sledujte. Vypadá to skvěle.

Radim Valenčík Při jedné besedě jsem se ptal Máci (požadoval do ně), aby uvedl jeden konkrétní příklad dezinformace. Už běžá 11. minuta pořadu a zatím žádný příklad dezinformace.

Radim Valenčík Teď konečně prý slibnýpříklad dezinformace: Aeronet - rozdávání červených karet, obvinění americké ambasády. Tak se asi dozvíme, kdo rozdávání (evidentně připravené) červených karet organizoval. - Nedozvěděli jsme se to.

To se mi líbí

Radim Valenčík Teď Slonková: Fabuluje o pozadí financování webů více, než Aeronet o červených kartách (nemám rád používání dvojího metru).

Radim Valenčík 15 minut, zatím hodně prázdné. Kromě těch červených karet (a ty nebyly vysvětleny) nic konkrétního.

Vladimír Ledl Radime, tak je to pořád dokola. Samé domněnky a skutek utek.

To se mi líbí

Radim Valenčík Stropnický, kterého tam dali jako hlavnío experta a arbitra, působí jako šašek. Vlastně je to užitečný pořad. Už 18. minuta.

Radim Valenčík Dobrá reklama Aeronetu - mj. dosud jediný zmíněný proruský web. A to už je 20. (!!!) minuta pořadu. Asi ho začnu sledovat.

To se mi líbí

Radim Valenčík Jo a ještě přý nějaký eurodeník.cz. Ale tam zatím neuvedli příklad dezinformace.

Radim Valenčík Další uveden AC24. Janda čte jen titulky. Např, prý na Ukrajině jsou fašisté, prý muslimové představují nebezpečí... Dezinformace.

Radim Valenčík Hoši, hoši. Bojovníci proti deziformacím a těm, co jsou při poskytování informací placeni ze zahraničí, co takhle i vůči sobě použít stejný metr?!

To se mi líbí

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář