Vymění ANO finance za vnitro? Chovance za Pelikána

16. květen 2017 | 23.09 |

Fraška spěje k tomu, že nakonec (po odmítnutí dalších kandidátů ANO na ministra financí) navrhne ANO ministerskou rošádu: MINISTERSTVO FINANCĺ ZA MINISTERSTVO VNITRA.

K tomu pár střípků:

...

Na UK ČT 24.00. Zase obecně oblíbený omyl. Prý ČSSD jde o VYŠETŘENĺ dluhopisů. Je to právě naopak. Šíbrům ČSSD jde o NEVYŠETŘENĺ (VŠECH) dluhopisů.

...

Současné vedení ČSSD se patrně dopouští velké chyby. Dotlačilo Sobotku (politickou mrtvolu v rozkladu) do absurdní situace obhajoby neobhajitelného. A z hlediska koaliční smlouvy už vůbec ne. Je z toho patrný strach ne z toho, že se něco nevyšetří, ale naopak, že se vyšetří "až moc":
https://www.novinky.cz/domaci/437947-poslanci-ano-radi-babisovi-aby-sel-do-primeho-stretu-s-cssd.html
Ještě poznámka: Nesnažím se poškodit ČSSD, ale zachránit, co se dá...

...

SKORO PŘED DVĚMA TÝDNY: "Ti, kteří chtějí dotunelovat ČSSD a prostřednictví její vládní pozice chtějí maximálně, dokud to jde, tunelovat i naši zemi, se výše uvedené varianty vyděsili natolik, že donutili Sobotku demisi odvolat, tj. došlo k tomuto, co jsem v rozhovoru uvedl: "Nebo bude Sobotka couvat a demisi vlády všemožně zdržovat či podmiňovat, což by ho přivedlo do velmi trapné situace."Z politické mrtvoly se stala politická mršina.""
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/4536-k-memu-rozhovoru-v-parlamentnich-listech.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář