Volby2017/089: Sobotkova botka

5. květen 2017 | 07.00 |

ANALÝZY A KOMENTÁŘE AKTUÁLNĺHO DĚNĺ PŘED ŘĺJNOVÝMI VOLBAMI DO PS Z HLEDISKA VYTVOŘENĺ PŘEDPOKLADŮ PRO SKUTEČNÉ REFORMY

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/4310-volby17-030-o-silenstvi-ortel-a-merkel.html

Na úvod tohoto článku stručná poznámka: Článek vychází z toho, co jsem napsal před několika dny a co se ukázalo jako prorocké. Sobotka si nepomohl a sám se dostal do velmi obtížné situace.

Sobotkova botka či spíše bota. Mířil na Babiše, ale trafil sám sebe do žaludku.

K ČT 24 o kauze Sobotka x Babiš, tj. hrozícím rozpadu vládní koalice. Mám dojem, že Sobotka mele z posledního.

K tomu pár poznámek:

1. Kdo přijal tunelářský zákon o korunových dluhopisech? Kdo pro něj hlasoval? Babiš, nebo Sobotka? Je si Sobotka tak jist, že nemá personální napojení na ty, kteří z korunových dluhopisů tyli?

2. Strana, která během jednoho roku udělala dluh 180 milionů, přitom má příjem z pronájmu Lidového domu, dále pak ze sice tající, ale stále ještě velké členské základny a od státu, nesplácí fatální dluh a výsledky krajských i senátních voleb (tam byly peníze investovny) na podzim 2016 tragické, tak tato strana, resp. Sobotka a jeho nohsledi chtějí kázat něco o tom, ja řídit firmu? Vždyť předvádějí privatizaci ČSSD tunelováním, které nemá obdoby. Kam se hrabou ti z dob klausovského zlatokopectví?!

Doplňuji v poledne 28.4., abych předešl zbytečným námitkám:""Nejvýraznější negativní výsledek hospodaření vykázala ČSSD, která hospodařila se ztrátou 180,2 milionu korun. Bez půjčky, kterou si sociální demokraté vzali po rozsudku, podle něhož měla strana někdejšímu advokátovi Zdeňku Altnerovi zaplatit 338 milionů korun, by ztráta činila 61,9 milionu korun." - takže deficit ÚSPĚŠNÉHO ROKU ČSSD je "pouhých" 62 miliónů. To je přece pakatel! Viz:

http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/strany-hospodarily-vetsinou-se-ztratou-nektere-dluzi-desitky-milionu-1330677

3. V této fatální situací Sobotka oslavuje první kolo francouzských prezidentských voleb! Oslavuje definitivní konec strany, která je jeho partnerem v EU (francouzských socialistů)! To už je něco, co by se dalo nazvat zpronevěrou základním pravidlům logického myšlení.

Nevím, kdo Sobotkovi radí, zda mu navrhuje jeho kroky z blbosti, nebo ho záměrně naviguje na útes. Každopádně Sobotka skončil (a není vůbec důležité, jak dlouho bude trvat jeho koma na přístrojích). V kómatu. Intelektuálním. Babiš může slavit.

 (Pokračování dalším tématem)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Volby2017/089: Sobotkova botka honza 05. 05. 2017 - 08:05