Premiér Francie lže o Le Pen v přímém přenosu!

21. duben 2017 | 16.59 |

Zatloukat, zatloukat, zatloukat, a když se něco proflákne, zatloukat.

Poslechněte si, co říká francouzský premiér Bernard Cazeneuveb:

Kandidátka Národní fronty jako po každé tragédii zneužívá nejednoty. Bez jakéhokoli studu se snaží využít strachu a emocí k vytěžení politického kapitálu. Nic, žádné vyšetřování ani žádné infromace nenasvědčují tomu, že by existovalo propojení mezi přistěhovalectvím a tím, co se stalo včera v Paříži.

Najdete zde: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10253214196-zpravy-v-16/217411016000421/

Na ČT 24 od 2:30 vteřin pořadu. Patrně bude i v dalších zprávách.

Francouzský premiér se dožaduje divné "jednoty". Jednoty založené na lži a osočování. Divne "jednoty", která odmítá přiznat reálné hrozby a vystavuje tak obyvatelstvo země velkému nebezpečí. Pro slouhy slouhú současné globální moci ovšem typický způsob, kterým vedou totální válku v goebbelsovském stylu proti normálním lidem.

Jak je to ve skutečnosti, musí přiznat i mediální mainstream:

Poblíž těla útočníka z pařížské třídy Champs-Élysées se našla rukou psaná poznámka na obranu teroristické organizace Islámský stát. Uvedla to v pátek agentura AFP s odvoláním na nejmenovaný zdroj blízký vyšetřování.

Vyšetřovatelé také v autě devětatřicetiletého Francouze Karima Cheurfiho, který na policisty v centru Paříže střílel z útočné pušky Ak-47, než byl sám zabit, našli další zbraně – ještě jednu pušku a nože. Kromě toho ve vozidle ležel korán.

Ke čtvrtečnímu útoku, při kterém přišel o život jeden policista a další dva utrpěli zranění, stejně jako kolemjdoucí německá turistka, se již dříve přihlásil Islámský stát.

Policie podle francouzských médií Cheurfiho už dříve předběžně vyšetřovala v souvislosti s terorismem, přede dvěma měsíci měl být zadržen kvůli podezření, že se ilegálně pokusil pořídit si zbraně. Pak byl ale propuštěn.

List také Le Parisien napsal, že Cheurfi byl v roce 2001 usvědčen z útoku na policii. Dva muže zákona se pokusil zabít, když na ně střílel z ukradeného auta. Z vězení byl předčasně propuštěn a vyšel z něj v loňském roce.

Viz: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/435731-terorista-z-parize-mel-poznamky-o-islamskem-statu-v-aute-byly-dalsi-zbrane.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.73 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář