Článek Další těžká chyba Slávka Sobotky?

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Další těžká chyba Slávka Sobotky?

14. 07. 2013 - 21:18

ondrey: Mnohokrát podceňovaný Bohuslav Sobotka,dnes vytáhl dobrou kartu. Pan Jan Fišer není člověk,který by měl dostat další exekutivní moc. To, že je komunistický oportunista
by mělo vadit i těm, co to s rudou partají myslí vážně a hlavně marxistům. Především to leze na nervy mladší generaci,než je na Hradě. Generace "Husákových dětí" táhne českou ekonomiku a není nějak nadšená, že to vzal zase tenhle kádr. Tenhle pán podle mě musí vadit hodně lidem jelikož je přinejmenším fiskálně odpovědným navrhovatelem vlády. A to že není sto schopen dostát svých závazků sám,ale musí to za něho zatáhnout někdo jiný, tak doufám,že to nebude zase z eráru.
Jinak na omluvu prezidenta Zemana, když gestapačka Elza od modrých vykřikovala v medií, že "starý pán" Václav Klaus a i Václav Havel pověřili toho,kdo byl schopen sestavit vládu schopnou získat důvěru ve PS ČR,aby sestavil vládu. Tak v roce 1990 pan Václav Havel nepověřil vítěze voleb OF nebo Veřejnost proti násilí ani toho kdo byl schopen získat důvěru, ale pana Čalfu...toho času už bez knížky, že. Takže jen pro pořádek...i když, je jasný že Elza ty knihy pouze prodávala.