Demokrati US tancují, jak McCain píská

3. březen 2017 | 08.28 |

Dnes jsem chtěl pokračovat v rozluštění dvojnásobné záhady Babišova 2. pilíře penzijního systému. Tj. a) kdo a proč tento nesmysl dal do volebního programu ANO, b) když už se tam ten nesmysl dostal, jak to, že na to ani ČSSD, ani KSČM, ani nikdo jiný nereaguje.

Mezitím kvaziaféra týkající se amerického ministra spravedlnosti Jeffa Sessionse dále poodkryla, jak funguje současná zdegenerovaná a rozpadající se globální moc.

H. Kmoníček 2. března v pořadu UK ČT 24, kde vystupoval od 47 minuty, hned na začátku řekl: "Prezident Trump čelí zvláštnímu problému při obsazování lidí do své administrativy. Demokratické kandidáty nechce a nemůže, republikánské si dělí na McCainovy a ty svoje... Demokratická strana mu ty jeho, které se mu podaří prosadit přes kongres, odstřeluje."

Celé viz: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/217411000370302/

(Skvělé a stojí za sledování.)

Hned vzápětí po UK vystoupil na začátku Zpráv ve 23 Dušan Neumann, spolupracovník ČT v USA, velmi dobře smysl kvaziaféry objasnil, dobré se též podívat, viz: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10253218159-zpravy-ve-23/217411023000302/

Co z toho vyplývá:

1. Není již žádná Demokratická strana v USA, je to jen a jen filiálka nejmilitantnějšího křídla Republikánské strany reprezentované McCainem.

2. Podobně jako Demokratická strana v USA je tímto způsobem (špiclováním, fabulováním, spřádáním nitek a vydíráním, přesně ve stylu toho, co nyní můžeme v přímém přenosu pozorovat v USA ovládána i současná euroreprezentace).

3. Šílenství nabralo v USA podoby srovnatelné s obdobím mccarthismu a začíná ho dokonce překonávat. Jenže tentokrát jsou v tom USA samy. V Rusku v současné době nejsou žádné monstrprocesy 50. let. Zlo v USA dorostlo do své terminální podoby.

4. Nelze si povšimnout, že zlo vygradovalo bezprostředně po té, co Trump dal svým projevem v kongresu najevo dvojí: a) nenechá se vydírat a neskončí "po obamovsku" jako trapná figurka, b) bude se maximálně snažit o smířlivý přístup.

5. Nedávno jsem napsal, že podobně jako Putin musí Trump v obraně před zlem dělat zatím jen vynucené tahy. Chce to trpělivost a vidět hodně daleko. Jenže do každého obraného tahu lze vložit i náboj příští ofenzívy. Konkrétně – snahou dnešní McCainovy filiálky (bývalé Demokratické strany USA) je narušit jakýkoliv dialog mezi lidmi. Bude snaha difamovat jak kontakty s "nepřítelem", tak i kontakty s těmi, co byli v běžném styku s těmi, co měli běžný styk s těmi... Přesně ve stylu mccarthyovského "spřádání nitek spiknutí". Ti, co toto spouštějí a gradují, zapomínají, že velmi brzo stejným metrem mohou být posuzovány i jejich kontakty s Islámským státem, jejich podíl na "úspěchu" Islámského státu apod. Kdo s čím zachází...

Poznámka na závěr: Nechápu některé naše(?) levicové politiky a levicové intelektuály, jak se mohli stát součástí zahraniční odbočky politické struktury reprezentované McCainem a ovládané, mj. i přes bývalou Demokratickou stranu USA (dnes již jen filiálku McCainova křídla Republikánské strany), nejmilitantnějším (v podstatě mccarthyovským) křídlem Republikánské strany.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.14 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Demokrati US tancují, jak McCain píská ondrey 03. 03. 2017 - 09:27