Z domácího vězení/9: Operace a noc po té

3. březen 2017 | 07.00 |

Předcházející díl:

http://radimvalencik.pise.cz/4283-z-domaciho-vezeni-3-pekelne-cekani-na-ortel.html

První díl:

http://radimvalencik.pise.cz/4280-z-domaciho-vezeni-1-pad.html

V neděli jsem ještě stihnul napsat článek o výsledcích sjezdu ANO. Nejzajímavější je, že program ANO obsahuje návrat k profláknutému tzv. druhému pilíři penzijního systému a nikdo (z politiků či medií) na to vůbec nereagoval. Přitom to za určitých podmínek může Babišovi srazit preference o hodně procent. Proč to tam kdo dával, když je to navíc nefunkční?

A toto je první příspěvek psaný po operaci:

A mám po operaci. Hned ráno 27. února po příjezdu si mě vzali do práce, několikrát jsem musel sdělovat a podepsat, komu mohou posílat údaje o mém zdravotním stavu a že netrpím žádnou alergii. Operace trvala asi hodinu. Pak ještě nějaké čekaní na "dospávacím" pokoji a už si mohu číst detektivku.

Celkem to vše zatím jde. Už jsem se naučil používat bažanta. Hlavní je, že mohu být napojen na přístroj. Na ten, na který právě píšu. Je zde wi-fi.

Nejzajímavější byla noc. Dali mě nějakou dost silnou injekci proti bolesti. Nějaký opiát. V případě kotníku je to prý běžné. Zabralo to. Noc jsem strávil hodně zajímavou. Bolesti minimum, ale míchala se mně realita se sny a se sny ve snech. Bylo to celkem příjemné a rychle jsem si odpočinul. Když jsem se trochu víc probudil, byly teprve dvě hodiny ráno a já měl pocit, že jsem prospal celou noc. Navíc jsem během bdění-snění dostal i několik rozumných nápadů. Pokud mi ten opiát ještě párkrát dají, začnu po návratu do civilního života vykrádat lékárny.

Ještě pár vzpomínkových foto z doby svobody, budu si jimi zpříjemňovat vězeňské utrpení:

Tato foto jsou z místa, které si často připomínám. Hory na Orihuelou. V jižním Španělsku. Tak taky jsem běhal ještě letos v lednu. Skákal z kamene na kámen a bez problémů.

Foto 1: Když tato kamenná stěna vyvstala přede mnou, nevěděl jsem, kudy ji lze projít.

Foto 2: Ale značka tam vedla. Krásná, žlutá.

Foto 3: Kousek pod vrcholem.

Foto 4: Výhled do puerty řeky Segury u Orihuely.

(Pokračování)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář