Právě mi vyšel rozhovor v Parlamentních listech

15. listopad 2016 | 16.39 |

Právě mně vyšel rozhovor v Parlamentních listech. Myslím, že pár formulací se mi povedlo.

O tomhle už se raději ani nepíše. Docent slaví výhru Trumpa a ukazuje na temné vazby, které se tu rozbujely

15. 11. 2016 13:44

"Po vítězství Trumpa můžeme spát klidněji... Pokud by zvítězila Clintonová, nebezpečí globálního civilizačního konfliktu by nabylo velmi akutní a nebezpečné podoby," říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz vysokoškolský pedagog a člen sociální demokracie Radim Valenčík. Podle něj ale proces selhávání globální manipulace začal i v Evropě, což mimo jiné potvrzují nejen výsledky nedávných voleb u nás, ale i výsledky slovenských voleb, spolkových voleb v Německu i prezidentské volby v Rakousku.

atd...

Zde:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/O-tomhle-uz-se-radeji-ani-nepise-Docent-slavi-vyhru-Trumpa-a-ukazuje-na-temne-vazby-ktere-se-tu-rozbujely-462849

Největší radost mám, že tam na závěr dali i toto:

"Pozitivní vizi se možná podaří protlačit do programů některých politických stran již do podzimních voleb v příštím roce. Ale to by bylo na samostatný rozhovor věnovaný jen tomuto tématu. Kdo má zájem, může diskusi k tomu, jak nezbytné změny provést, sledovat na mém blogu. Každý den tam dáváme nový příspěvek, aby bylo zřejmé, jak v daném směru postupujeme."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.33 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář