Dezinformace, nebo to, oč tu běží? Co na to Janda?

16. říjen 2016 | 22.08 |

Připutovala ke mně zajímavá informace. Mailem. Opravdu, ale opravdu nedokážu posoudit, nakolik je pravdivá. Zdroj nepovažuji za seriózní. Informaci uveřejňuji zde pod textem v příloze.

Toto je ovšem seriózní zdroj:

http://www.literarky.cz/politika/rozhovory/22940-po-zisku-vychodniho-aleppa-pjde-v-syrii-ji-o-zbytkovou-operaci

Toto asi není náhodou:

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/syrsti-povstalci-dobyli-dabik-symbolicke-mesto-islamskeho-st/r 87184022938211e6a2230025900fea04/?redirected=1476647917

A toto je zdroj, který považuji spíše za seriózní:

htm">http://www.zvedavec.org/komentare/2016/10/7056-usa-a-saudove-poskytnou-9000-bojovniku-isis-volny-pruchod-z-irackeho-mosulu-do-syrie.htm

Pokud je ovšem pravda, co je zde, pak to celé dává smysl.

Budu sledovat, neubudu dělat unáhlené závěry. A obrátím se na našeho "největšího experta přes ruskou dezinformaci" Jakuba Jandu, co je na následujícím (tím, co je v příloze) pravda. Doufám, že jako ten "nejpovolanější" neselže. Jde o toto:

Příloha:

Skutečný důvod hysterie Západu ohledně "bombardování Alpo"

15.10.2016 20:15

Nepotvrzená ani nevyvrácená informace z ruského zdroje zde:

Jde pochopitelně o západní speciální jednotky/vojenské poradce tam obklíčené, o nichž prosakuje v poslední době tak mnoho informací. Ale je to trochu složitější. Pochopitelně, Západ pro boj s Akadem vykrmil nové lidojedy ISIL. A rozumí se, islamisté dostávají různou podporu, včetně vojenských poradců a specialistů. Hlavní trn v patě Západu je nyní dostat z obklíčení ve východním Alpu tyto své jednotky, zamíchané mezi islamisty. Rusko bylo ochotné ustoupit. Ve všech hybridních a proxy válkách mají vojenští specialisté zavlečených velmocí speciální postavení, dokonce u protivníků. Problém je v tom, jak tvrdí insideři, že obklíčení a odsouzení islamisté v Aleppo vzali západní poradce jako rukojmí. A vydírají Západ požadavky na svou záchranu.Právě odtud pramení ta šílená hysterie Západu v posledních týdnech. Jak chápete, islamisté mohou se zajatými lidmi Západu uspořádat velmi zajímavé představení na celý svět.

A právě toto vysvětluje čerstvé potvrzení Lavrova, že Rusko je připraveno vypustit militanty "Al-Nusry" z Východního Aleppo s pomocí de Mistury. Je to dohoda jak odsud dostat západní poradce.

Ale domlouvat se s hrdlořezy není problém Ruska. Západ to monstrum vypěstoval, ať se stará sám a domlouvá se s nimi, aby pustili zajatce. Samotné monstrum Rusko pouštět nehodlá - je zavřené v Aleppo a bude zlikvidováno.

Odsud pramení nové kolo dohod (https://russian.rt.com/inotv/2...) se Státy. Zjevně tam pochopili marnost tlaku na Rusko a pokoušejí se najít jinou cestu jak zachránit své lidi.

ps. Západ nezachraňuje "své" z humánních pohnutek.

Pokud jim militanté Al-Nusry začnou v přímém přenosu řezat hlavy a před tím na kameru řeknou vše, co ví, pak budou mít západní vlády setsakramentský problém, přičemž mnohovrstevný.

*     *     *

Podobné informace píše i zpravidla dobře informovaný Igor Panarin na svém účtu v síti Vkontakte:

https://vk.com/id163797967?w=wall163797967_50341%2Fall

VERZE: Návštěva Putina do Paříže a 1. rota francouzské cizinecké legie, obklíčená v Aleppo.

Moskva pokračuje v přípravě na nadcházející návštěvu Putina do Paříže 19.10.2016, informoval dnes tiskový mluvčí Putina D.Peskov. Ihned vzniká otázka, co s tím má společného 2. parašutistický pluk francouzské cizinecké legie, dislokovaný na Korsice. Tak tedy, podle mé verze je daná První rota daného pluku v kotli v Aleppu, spolu s teroristy ISIL...

2. parašutistický pluk se skládá z řízení a štábu pluku, a také sedmi rot, z nichž 4 jsou bojové se svou individuální specializací, a tři technické-pomocné. První rota toho pluku se specializuje na boj v městských podmínkách, proto se nachází v Aleppo. Pokud je moje verze správná, pak je jasné proč Francie vnesla rezoluci do RB OSN o zastavení bojů v Aleppo a odchodu teroristů ISIL. Prezident Francie se pokouší předejít velkému mezinárodnímu skandálu...

Tento pluk fr. cizinecké legie šturmoval 23.8.2011 Tripolis, hlavní město Libye.

Viz: http://leva-net.webnode.cz/news/skutecny-duvod-hysterie-zapadu-ohledne-bombardovani-aleppo/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář