Tradiční výlet VŠFS do Chuchle s piknikem 9.10.

25. září 2016 | 14.40 |

Tradiční výlet VŠFS do Chuchle s piknikem 9.10.

Zváni jsou všichni zájemci. Heslo: "A vy pojedete do Chuchle!" (Ze kterého filmu to je?)

Výlety VŠFS s piknikem do Chuchelského háje staly tradicí a vždy se vydařily.

Zváni jsou všichni studenti, absolventi, pedagogové, zaměstnanci, zájemci o studium i příznivci Vysoké školy finanční a správní. Zvláště se těším na nové studenty, ale rád uvidím i starší či čerství absolventy. A předem děkuji, pokud budete informovat své kolegy, ke kterým se třeba informace nedostane.

Základní informace o výletu s piknikem do Chuchelského háje:

neděli 9. října 2016

Sraz ve 14.00 (po obědě) na stanici tramvají 4, 5, 12, 20 Hlubočepy. Je to těsně před tím, než tramvaj začne stoupat na Barrandovské sídliště.

Navštívíme největší sprejerskou galerii v Praze, projdeme pod Barrandovskou skálou, lázněmi v Malé Chuchli, kolem kouzelné studánky, podíváme se do zajímavé přírodní ZOO v Chuchelském háji, navštívíme lesní dětský areál s houpačkami a dalšími atrakcemi.

Pak si na povoleném piknikovém místě opečeme špekáčky a prozkoumáme blízké okolí. Jsou zde nádherné výhledy. Trasa je jen 5 km, na autobusovou zastávku do Velké Chuchle (až se budeme vracet) pak je to jen kousek, ale lze se vrátit i přes Barrandovské sídliště tramvají. Pokud s sebou vezmete děti, budou nadšené. Vytrvalci mohou zůstat až do večera či pozdní noci. Autobus z Velké Chuchle jezdí často, spojení budou k dispozici.

Třeba bude i nějaká kytara.

Lze rovněž dorazit autem (z Velké Chuchle, odbočka na konci vsi k lesnímu hřbitovu, v lese asi 200 m parkoviště) a zaparkovat pár kroků od piknikového místa, na které dorazíme cca v 16.00.

Jde se, i kdyby trakaře padaly!

Těším se a srdečně zvu

doc. Radim Valenčík, CSc.

proděkan FES Vysoké školy finanční a správní

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář