Myslete si, že jsme jen lůza (sdělení Šebkovi)

26. srpen 2016 | 15.07 |

Jaroslav Šebek"Merkelová s hitlerovským knírkem, oběšená makrela, srovnávání Hitlera s Merkelovou, NSR s Reichem, Sobotka a Merkelová v muslimském oděvu, přeškrtané symboly EU - a ještě více takových podobných transparentů dokazuje, že se proti návštěvě německé kancléřky aktivizovala prachsprostá lůza."

Moje veřejné sdělení Jaroslavu Šebkovi:

Pane Šebku, Jaroslave, dovolím si ocitovat a okomentovat:

- "Merkelová s hitlerovským knírkem, srovnávání Hitlera s Merkelovou, NSR s Reichem, přeškrtané symboly EU" – Tak toto je na místě a legitimní (z hlediska role, kterou sehrála a sehrává na Ukrajině). Říci, že to "dokazuje, že se proti návštěvě německé kancléřky aktivizovala prachsprostá lůza" je urážka slušných lidí a je to projev arogance pocházející z vnitřní namyšlenosti a neúcty vůči lidem ve stylu Otty Novotného (ale asi je to nemoc celého sobotkovského vedení ČSSD a možná si ani neuvědomují, jak se odcizili normálním lidem).

- "Sobotka a Merkelová v muslimském oděvu" – toto je legitimní (i když podle mého nepřesné).

- "oběšená makrela" – tu se viděl. Nebyla oběšená, ale visela na udici jako chycená. Slovní hříčka proti politikovi je přípustná (můj styl to není). Ale ani v tomto případě je naprosto neslušné hovořit o "PRACHSPROTÉ LŮZE". To je obyčejná prachsprostá sprosťárna.

K tomu:

Toto jsem napsal 1. března 2014, tj. před dvěma roky:

Pokus o hnědý puč na Ukrajině? - Ne, v EU!

http://radimvalencik.pise.cz/1107-pokus-o-hnedy-puc-na-ukrajine-ne-v-eu.html

Takže:

"Myslete si, že jsme jen lůza, že se nás nemusíte bát..." (on to Voskovec a Werich říkají, resp. zpívají přesně a důrazně):

https://www.youtube.com/watch?v=1GrjXWu_UXE

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář