Na kongresu v Maastrichtu/1 Střed města

3. srpen 2016 | 06.50 |

Před pár dny jsem se vrátil z Maastrichtu. Nádherné město. Proběhl zde 5. ročník světového kongresu Společnosti teorie her. Univerzita je přímo v historickém centru. Trochu menší účast než před čtyřmi roky v Istanbulu. Jen asi tisícovka účastníků. Příspěvků 700, paralelně běží 10-20 sekcí.

Ocenil jsem, že při úvodním setkání byla zmíněna smutná skutečnost, že naši turečtí kolegové (kteří byli vynikajícími organizátory minulé "olympiády ducha" a mezi kterými je řada vynikajících odborníků) měli zakázáno přijet. Jak bylo vtipně poznamenáno v jednom z uvítacích vystoupení "v Turecku se hraje velká hra".

Ubytoval jsem se v hotelu kousek za městem (podstatně levnější), takže jsme měl možnost prohlédnout si nejen městečko, ve kterém se narodilo Euro, ale i jeho okolí. Po skončení pracovní části jsme každý večer chodili přes centrum povečeřet někam jinam (organizátoři využili nabídku různých sponzorů), takže jsme mohli poznat každou zajímavost ve městě.

Foto 1: Kousek od hlavního náměstí.


Foto 2: Hlavní náměstí. Všude se jí, ve velkém a pořád. Nejen na náměstí, ale i v okolních ulicích. Tolik lidí stále jíst jsem ještě nikdy nikde neviděl.


Foto 3: Na břehu Mázy. A zase se jí a jí a jí.

Foto 4: Trochu večerní romantiky kousek od univerzity.

 (pokračování)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář