Další Horáčkův úlet? Negramotný nálezce

13. červenec 2016 | 19.13 |


Dnes (13. července) pustil kandidát na antizemana M. Horáček do oběhu dojemný příběh o poctivém nálezci peněženky ukradené jeho ženě. Mohlo se to stát, i když to trochu připomíná spíše pokus vyrobit si píjár. Nějak mě nesedí dvě Horáčkova tvrzení v krátkém článku:

1. tvrzení Horáčka:

"Nálezci(Horáček) složil hlubokou poklonu. Muselo mu prý totiž trvat, než se mu podařilo zjistit, kdo je majitelkou."

2. tvrzení Horáčka:

""Mojí ženě někdo v Praze ukradl peněženku. Vzal těch pár stovek hotovosti a zahodil ji do koše. Tam ji náhodou uviděl jeden muž – jeho jméno už znám, ale podle policie se nesmí zveřejňovat – i se všemi kreditkami a řidičákem a občankou a kartami pro vstup do divadel, kde Míša pracuje, a tak," uvedl Horáček."

Nálezce měl v ruce občanku, řidičák, dokonce kartu pro vstup do divadla, kde dotyčná pracuje – a muselo mu trvat, než se mu podařilo zjistit, kdo je majitelem. Možná byl poctivý, ale rozhodně byl přinejmenším negramotný. Pokud je to ovšem tak, jak Horáček uvádí.

Pro ty, kteří výše uvedenému nejsou schopni uvěřit celý článek i s odkazem na pramen:

Okradli manželku miliardáře Horáčka. Sebrali jí všechno, včetně platebních karet

13. července 2016 15:41

Michal Horáček, známý textař a bývalý majitel známé sázkové kanceláře, jejímž prodejem přišel k miliardovému majetku, se na sociální síti "pochlubil" tím, že jeho manželku sprostě okradli!

"Mojí ženě někdo v Praze ukradl peněženku. Vzal těch pár stovek hotovosti a zahodil ji do koše. Tam ji náhodou uviděl jeden muž – jeho jméno už znám, ale podle policie se nesmí zveřejňovat – i se všemi kreditkami a řidičákem a občankou a kartami pro vstup do divadel, kde Míša pracuje, a tak," uvedl Horáček.

Nálezci složil hlubokou poklonu. Muselo mu prý totiž trvat, než se mu podařilo zjistit, kdo je majitelkou.

"Míša má svou peněženku zpátky. Děkujeme. I za to potvrzení dojmu, že v naší zemi žijí slušní lidi," uvedl známý textař, který v poslední době začal nahlas uvažovat i o tom, že by kandidoval na prezidenta.

Manželé by se však měli mít na pozoru a minimálně platební karty by měli urychleně vyměnit. Nikdo totiž neví, kolika nepovolanýma rukama (před nálezcem) prošly, kdo si opsal údaje z nich a mohl by je použít třeba k placení na internetu.

Kdyby zloděj věděl, komu šrajtofli ukradl, že v ní možná byl přístup rovnou k miliónům (ať už desítkám nebo stovkám), asi by si rval vlasy zoufalstvím!

Viz: https://www.super.cz/439936-okradli-manzelku-miliardare-horacka-sebrali-ji-vsechno-vcetne-platebnich-karet.html?source=FBS

Nabízení se různá vysvětlení této absurdity. Patrně nejjednodušší je to, že ze snahy dělat kariéru na přisluhování degenerující moci se blbne. A hodně rychle, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/3497-proc-to-trapeni-s-hledanim-antizemana.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.22 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář