Před 24: A vo-vo-vo tom to jé! Česko a válka

8. červen 2016 | 23.26 |

"Česko patří k nejmírumilovnějším zemím na světě. Alespoň podle australského Ústavu pro ekonomiku a mír (IEP), který každoročně hodnotí míru bezpečnosti ve světě. Tuzemsko v porovnání s dalšími státy skončilo šesté za Islandem, Dánskem, Rakouskem, Novým Zélandem a Portugalskem."

Viz: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405893-cesko-je-sestou-nejmirumilovnejsi-zemi-sveta-vypocitali-australane.html?source=FBS

K tomu: Možná právě proto víme, o co dnes jde. A možná, že právě to je klíč k pochopení toho, na čem se dělí naše země (na ty, co nechtějí globální katastrofu, a na ty, co jsou ochotni přisluhovat vyvolání globální katastrofy). To leccos vysvětluje.

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/3504-blizime-se-ke-kriticke-fazi-vyvoje-nasi-civilizace.html

"Hlas pro Clintonovou je hlasem pro 3. světovou válku"

Viz: http://svobodnenoviny.eu/hlas-pro-clintonovou-je-hlasem-pro-3-svetovou-valku/

K tomu: To není o vojenskoprůmyslovém komplexu, právě tak jako ne o US či RF. Svět je v kritické fázi. Je to o těch, kteří vidí cestu vpřed a co to ještě nevzdali (na jedné straně), na druhé straně o sedlině "vyvolených".

UK ČT 24 - někdy i s Fendrychem souhlasím.

"Kyjev by měl zahájit přímý dialog s donbaskými povstalci. V rozhovoru pro ukrajinský rozhlas to dnes prohlásila poslankyně Nadija Savčenková, která se nedávno vrátila na Ukrajinu po dvouletém ruském věznění. Ukrajinské vedení přímé jednání se vzbouřenci odmítá a označuje je za teroristy. Mírová jednání v Minsku zprostředkuje Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE). Povstalci mínění Savčenkové podpořili."

Viz http://www.denik.cz/ze_sveta/savcenkova-vyzyva-kyjev-k-primemu-dialogu-se-separatisty-20160607.html

K tomu: Putinův dárek Porošenkovi.

"Sčítací komise předčasně otevřely obálky! Rakouští Svobodní jdou do akce, prezidentské volby možná ještě neskončily

Svobodní mimo jiné poukazují vedle chybného počítání hlasů na předčasné otevření volebních obálek."

Viz: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Scitaci-komise-predcasne-otevrely-obalky-Rakousti-Svobodni-jdou-do-akce-prezidentske-volby-mozna-jeste-neskoncily-439454

K tomu:"Předčasné otevření obálek" - nebo manipulace s jejich obsahem ještě před tím, než byla zabezpečena reprezentativní kontrola počítání hlasů dle zákona?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář