Před 24: Zas ten Janda a jak jsem "mlátil lidi"

5. červen 2016 | 21.46 |

Nevím, kdo vytáhl tuto (trochu starší) zprávu:

6. listopadu  2015 v 08:31 

"Z Jordánska do České republiky dnes odlétá skupina dvaceti syrských studentů. Od české vlády získali pětiletá stipendia na vysokoškolské studium. V rámci programu Nové elity pro Sýrii budou studovat obory, které nemohli ve své zemi kvůli válečnému konfliktu dokončit. Dvacítku mladých lidí vybraly české úřady mezi Syřany, kteří během války uprchli do sousedního Jordánska... Vybraní syrští studenti mají podle něj zájem především o technické obory a medicínu, ale také o management či zemědělství. Cílem programu je, aby se vzdělaní lidé jednou vrátili do Sýrie a pomohli s jejím poválečným budováním."

Viz: http://www.rozhlas.cz/zpravy/blizkyvychod/_zprava/dvacet-syrskych-studentu-prileti-do-prahy-od-vlady-ziskali-stipendia-ke-studiu-na-vs--1551415

K tomu: Nutno posuzovat kvalifikovaně.

Výše uvedené je DOBRÁ investice. Toto:

https://www.facebook.com/iv.rapana/posts/1041217895913799

Je velká lumpárna. K tomu jsem na příslušném vlákně napsal: "Pak chybí peníze na podporu našich mladých rodin." - Musíme prostě rozlišovat. Pokud chceme vyhrát (přesněji - přežít), musíme se naučit tancovat mezi vejci, ale nikoli tancovat s darebáky. A to je umění.

Pro povzbuzení (moje nejoblíbenější od V+W+J): https://www.youtube.com/watch?v=qLnrJmjuEvo

Ukázková diskuse k Jandovu sdělení:

"Ruská federace vede proti západním států systematickou dezinformační kampaň, která je Kremlem považována za jeden z nástrojů hybridních (případně nelineárních) snah. Ta má za cíl rozložit jednotu EU a NATO, likvidovat důvěru k demokratickým institucím a zvýšit podporu protisystémových radikálních a extremistických sil, které mají k jednání Ruské federace pozitivní vztah. Fakticky se pokouší přimět protivníka k jednání, které vyhovuje agresorovi.

Náčelník generálního štábu ozbrojených sil Ruské federace tyto snahy popisuje jako "informační konfrontace cílící na snížení bojového potenciálu nepřítele". Ministr obrany Ruské federace Sergej Šojgu v roce 2015 prohlásil: "Přišel čas, abychom si všichni přiznali, že slova, kamera, fotografie, internet a informace obecně se staly dalším typem zbraně, dalším typem ozbrojených sil.” Tímto způsobem vnímá informace politický režim Ruské federace.

Lze konstatovat, že cílem těchto snah je podkopání minimálně dvou konkrétních zájmů ČR definovaným v platné Bezpečnostní strategii ČR:

o zajištění suverenity a politické nezávislosti ČR (životní zájrm ČR)

o posilování soudržnosti a efektivnosti NATO a EU a zachování funkční a věrohodné transatlantické vazby (strategický zájem ČR)

Agresivní jednání Ruské federace reflektují aktualizované strategické dokumenty českého státu.

• "Některé státy usilují o revizi stávajícího mezinárodního uspořádání a jsou připraveny k dosažení svých mocenských cílů použít metod hybridního válčení, kombinujících konvenční i nekonvenční vojenské prostředky s nevojenskými nástroji (propaganda využívající tradiční i nová média, zpravodajské dezinformační akce, kybernetické útoky, politický a ekonomický nátlak, vysílání neoznačených příslušníků ozbrojených sil)," popisuje jednání agresora Bezpečnostní strategie ČR.

• "(..) Rusko v současnosti zásadním způsobem destabilizuje evropskou bezpečnostní architekturu," konstatuje Koncepce zahraniční politiky ČR."

Viz: https://www.facebook.com/TheJakubJanda/posts/10209721157575526

Vstoupil jsem do diskuse:

Někdy stačí Jandu jen citovat a hned se ukáže celá ta blbost: "Ruská federace vede proti západním státům systematickou dezinformační kampaň, která je Kremlem považována za jeden z nástrojů hybridních (případně nelineárních) snah. Ta má za cíl rozložit jednotu EU a NATO, likvidovat důvěru k demokratickým institucím a zvýšit podporu protisystémových radikálních a extremistických sil, které mají k jednání Ruské federace pozitivní vztah. Fakticky se pokouší přimět protivníka k jednání, které vyhovuje agresorovi." - K TOMU - A MY JSME TAK BLBÍ, ŽE NA TU PROPAGANDU NALETÍME....

http://radimvalencik.pise.cz/3479-dalsi-jandovo-absurdni-cislo.html

Reakce těch "pravých"?

Martin Grill: "Valenčík... To je ten pán, který jménem STB provokoval a mlátil studenty v listopadu 89? Už tohle je samo o sobě dost velký důvod k absolutní ignoraci?"

Děkuji všem, co se mně zastali (a bylo jich víc, než jsem čekal).

Ale přece jen jsem k tomu ještě něco dodal:

Hlavně vystupuji pod svým jménem.

27 let od Listopadu ti, co vymýšlejí pomluvy o mně (které by si nikdo nedovolil tak 10 let po Listopadu vůlbec vyslovit) nenašli ani jednoho člověku, kterému bych v rámci svých možností nepomohl (natož, abycho ho nějak poškodil)! Není to hodně absurdní?! Co je to vlastně za zvrhlé paskřivce bez charakteru??? A jen pro dokumentaci:http://radimvalencik.pise.cz/3381-nemam-rad-fanatiky-opravdu.html

A pak ještě diskuse k Jakubu Jandovi. Poučná:

Petr Ludvík, Alexander Bohuslav:"Pane Valenčík, začíná mi to připadat, že nemít pana Jandu, nežil byste."

K tomu od mne:

Pokud jde o Jandu - zajímá mě jako "lakmusový papírek". On má ještě zbytky nadhledu a ne zcela zmanipulovou vlastní inteligenci. Podle mě se zčásti angažuje nikoli jen pro to, aby "zpíval píseň toho, čí chleba jí". V současné době se mně zdá, že se propadá do nenávratna, ale snad má ještě šanci. No prostě lakmusový papírek doby.

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/3479-dalsi-jandovo-absurdni-cislo.html

A ještě maličkost:

Vilém Rössler:Radim Valenčík...stojí ta banda pitomců za to?

K tomu:

Ano Viléme. Zcela upřímně – jdeme do tak velkého průšvihu, že každý, kdo začně přemýšlet (i kdyby byla šance 1:100) je ten, za kterého stojí bojovat

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář