R2016/119: TITANIC - absurdity/1

30. květen 2016 | 07.00 |

Včera jsem s využitím modelu hry typu "Tragédie společného" ukázal, proč a jak došlo ke zhroucení hry na "vyvolené" v rámci komplexu her TITANIC. Toto zhroucení odstartovalo řadu dalších her, k jejichž popisu a utřídění se dostanu v dohledné době. Nyní se zaměřím na absurdity, které zhroucení hry na "vyvolené" každodenně přináší a bude přinášet. Tady je první z nich. Týká se výroku K. Samkové, reakce tureckého velvyslance a hlavně toho, že nereagoval ten, kdo měl reagovat především:

Tak toto známe všichni, co řekla Samková:

""Islám je stejný jako nacismus, fašismus a komunismus. Je státní zločinnou a zločineckou ideologií," řekla doslova Samková."

Její slova nevydržel turecký velvyslanec Ahmet Necati Bigali, který také spolu s dalšími ambasadory zamířil ve středu do Sněmovny. Po slovech Samkové se zvedl a odešel. A spolu s ním i několik dalších velvyslanců.

"Jste na cestě vrahů, nezbude po vás nic, název vašeho náboženství bude vyslovováno s odporem," nenechala se zastavit Samková a pokračovala ve svém projevu. Velvyslanec Ázerbájdžánu Farid Šafijev se později vrátil a požádal o slovo. "Nejde porovnávat náboženství s fašismem," řekl ve svém vystoupení.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/islam-je-jako-nacismus-rekla-samkova-a-turecky-velvyslanec-odesel-p9l-/domaci.aspx?c=A160518_122208_domaci_kop

A co následovalo, to také známe všichni:

""Očekávali jsme důstojnou diskusi o islámu a chtěli jsme vysvětlit, že teroristické organizace nereprezentují islám. Ale byli jsme šokováni a znechuceni slovy této ženy," prohlásil Bigali, který s dalšími představiteli velvyslanectví po projevu Samkové na protest opustili sál. Nyní diplomaté zvažují další kroky, podle tureckého velvyslance by se ale projevem Samkové měli začít zabývat žalobci i bez podání trestního oznámení. "Takové veřejné chování je trestné. V každé demokratické zemi by to státní zástupci měli řešit sami od sebe," prohlásil Bigali."

Zdroj: http://www.lidovky.cz/turecky-velvyslanec-samkova-urazila-islam-to-je-trestne-i-v-cr-p70-/zpravy-domov.aspx?c=A160527_090035_ln_domov_ELE

A teď se o tom všem diskutuje a diskutuje. Podepisují se petice za Samkovou. Ale to hlavní se neřekne:

- Existuje ještě KSČM?

- Kde je Filip?

- A kde jsou jeho sliby na sjezdu?

"Asi třísethlavý dav mužů ve vesnici Karama ve středním Egyptě svlékl, zbil a vláčel po návsi sedmdesátiletou koptskou křesťanku. Žena řádění davu přežila. Incidentu předcházelo vypálení sedmi křesťanských domů. Agresi vyvolaly zvěsti o tom, že si jeden z místních křesťanů začal s muslimkou. Informovala o tom diecéze v guvernorátu Minjá, který leží jižně od Káhiry."

Viz: www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/404722-dav-v-egypte-lyncoval-70letou-koptskou-krestanku.html

A to den po té! (Podobných případů jsou během měsíce desítky!)

Cožpak se něco takového stalo pod vlivem komunistické víry?

Absurdity současnosti. Budou přibývat. Taková je logika hry. Tak se ji snažte pochopit. Ve vlastním zájmu.

(Pokračování)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář