R2016/104: Wulff a Mnichv - Markery her TITANIC

15. květen 2016 | 04.46 |

Událostí, která stojí za zaznamenání i v rámci seriálu o reformách k která mě vedla k urychlenému zveřejnění předcházející čtyřílné série o komplexu her TITANIC, je vystoupení bývalého německého prezidenta Wulffa, kterému věnovala média značnou pozornost a jehož analýzu jsem zveřejnil 9. května odpoledne, a tragická událost v Mnichově, která se stala hned druhý den ráno.

Zde je můj článek

Wulff: "Považuji za výdobytek civilizace, že v Německu může každý věřit tomu, čemu chce, a že nikdo nikoho k víře nenutí. Protože na evropské půdě bylo kvůli víře vedeno mnoho válek a prolito mnoho krve”... Přeji si, aby si Němci vzali poučení ze svých hořkých zkušeností a z minulosti a zasadili se o mírové soužití s muslimy. Potřebujeme soužití místo střetu civilizací.

Odsoudil proto nedávné vyjádření pravicově populistické Alternativy pro Německo (AfD), která ve svém připravovaném programu volá po zákazu veřejných projevů muslimské víry."Kdo říká, že islám v Německu nechce, ten se staví proti naší ústavě,” řekl.

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/401167-kvuli-vire-bylo-prolito-mnoho-krve-naucme-se-s-muslimy-zit-vyzval-nemecky-exprezident-wulff.html

Nevidím v tom rozpor, pokud Wulff vyzve muslimy, "aby si vzali poučení ze svých hořkých zkušeností a z minulosti a zasadili se o mírové soužití s Němci". A pokud "AfD bude ve svém připravovaném programu volat po zákazu veřejných projevů těch forem muslimské víry, které nebudou pozitivně reagovat na Wulffovo nabádání".

Na čí straně je problém?

 A zde je stručná informace o tom, co se stalo v Mnichově:

"Jeden člověk zemřel v úterý v Bavorsku po útoku 27letého muže na nádraží v Grafingu u Mnichova. Útočník pobodal čtyři lidi. Policie prověřuje výpovědi svědků, že útočník křičel "Alláhu akbar” (Bůh je veliký), uvedl bavorský rozhlas. Bavorský ministr vnitra naznačil, že zřejmě šlo o útok psychicky nemocného člověka, který měl problémy s drogami."

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402995-utocnik-z-mnichova-nebyl-islamista-ale-blazen-tvrdi-policie.html

Co k tom,u dodat? Snad jen to, co jsem uvedl v nejkratším článku, který jsem kdy napsal (čtyři slova a dva odkazy:

Včera: http://radimvalencik.pise.cz/3430-islam-wulff-versus-afd-na-kom-to-vazne.html

Dnes: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402995-utocnik-v-mnichove-pobodal-nekolik-lidi-podle-svedku-kricel-allahu-akbar-jeden-clovek-zemrel.html

A zítra?

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/3431-vcera-dnes-a-zitra-wulff-a-mnichov.html


Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3431-vcera-dnes-a-zitra-wulff-a-mnichov.html

Je potřeba ještě dalších důkazů, že se rozehrává hra TITANIC?

(Pokračování dalším příspěvkem)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář