Před 24.00: Erdogenizace Česka? A co Trump?!

28. duben 2016 | 22.14 |

"Trump chce mír s Ruskem a peníze od NATO. Nerozumí tomu, říká Albrightovám... Americký kandidát na prezidenta Donald Trump představil svou vizi zahraniční politiky. Plánuje urovnat vztahy mezi USA a Ruskem, spojenci z NATO mají naopak za svou ochranu platit. Jeho projev sklidil ostrou kritiku od bývalé ministryně zahraničí Madeleine Albrightové. Trump podle ní ukázal, že mezinárodním vztahům vůbec nerozumí."

Viz: http://zpravy.idnes.cz/trump-vs-albrightova-zahranicni-politika-usa-fa8-/zahranicni.aspx?c=A160428_123936_zahranicni_mlb

K tomu: Kam svět dovedli ti, co tomu "ROZUMÍ" vidíme... Ať jde BABAZLA do háje!

"Premiéru Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) důvěřuje o něco více lidí než prezidentu Miloši Zemanovi. Předsedovi koaliční vlády na počátku jejího funkčního období věří 55 procent občanů, prezident má důvěru 45 procent Čechů."

Viz: http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/to-tu-snad-jeste-nebylo-premier-je-u-cechu-duveryhodnejsi-nez-prezident.html

K tomu: Komici... Už se těším, jak vydělám na sázkách v podzimních volbách. Naučil mě to jeden z hodně chatrých lidí. Je to cesta, jak čelit manipulaci. Doporučují - sledovat nikoli manipulace agentur výzkumu veřejného mínění a medií, uvidíte, jak odlišné budou kurzy sázkových agentur. Prostě proto, že nemohou vykrvácet:

"Z toho mi plyne jeden závěr – média a agentury pro VVM se nesnaží realitu popisovat, ale vytvářet a přetvářet. Fakta, která se nehodí do jejich vidění světa (nebo výsledků) v lepším případě zesměšňují, v horším zamlčují nebo přímo překrucují.

Potom z toho pramení takové školácké chyby, jako umístění komentátora Palaty do štábu Sietě v očekávání bujarých oslav výborného volebního výsledku.

Ovšem jednu výhodu to má – díky takto vytvářené virtuální realitě chybují sázkové kanceláře, které vypisují kurzy na volby, a dá se slušně vydělat."

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/3293-r2016-062-kosicka-analyza-voleb-slovensko-2.html

"Jedním z bodů, které Zelení do nové koaliční smlouvy v Praze prosadili, je asi 600 milionů korun každoročně investovaných z rozpočtu do výstavby nových obecních bytů pro lidi, kteří nemají peníze, nebo kteří žijí na ulici. Budou sloužit také osamělým důchodcům, kteří se potřebují přestěhovat do malého bytu, nebo budou k dispozici matkám samoživitelkám."

Viz: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1768955-byty-pro-chude-v-praze-jsou-dulezitejsi-nez-me-misto-v-rade-uvedl-matej-stropnicky

K tomu: Chudí je "dobrovolně" věnují přiděleným imigrantům. Přece nebudou žít na venkově!

"Tomáš Halík sklouzává k šíření nenávisti. Nepřímo označil většinu občanů této země za extremisty a rakovinu, kterou je třeba zlikvidovat. A to všechno jen kvůli tomu, že nesdílejí jeho názory na migrační krizi a politiku Evropské unie.

Česká biskupská konference se distancovala: "Dnešní prohlášení Mons. Tomáše Halíka, která zazněla v podvečerním vysílání ČT24 jsou jeho soukromými názory, nikoliv oficiálním stanoviskem ČBK.""

https://www.facebook.com/roman.stovicek/posts/10204911335942072

tomu: To se přece dalo čekat: Když už jsem u toho, tak pro rok 2016 ještě jedna prognóza: "Sluníčkáři budou v defenzívě, většina z nich bude podléhat stálé většímu hlupství, poroste jejich agresivita, nesnášenlivost, servilita vůči globální moci, druhorepublikové kolaborantství, pokrytecké národní sebemrskačství a hulvátství. Část z nich si naopak začne uvědomovat podstatu hry, ale nebudou to mít lehké. Prozření se neodpouští. Zejména ne ze strany těch, kterým zobali z ruky. Tak jim držme palce, ať vystřízlivění přežijí bez úhony."

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/3033-co-si-prat-do-noveho-roku-2016-moje-desatero.html

Toto považuji za mimořádně bezpečné. Součinnost provokaterů, veřejných médií, urtčitých bezpečnostních složek - a to celé zastřešováno ministrem pro legislativu a lidská práva!!! To je erdogenizace česka:

"Provokace HateFree, příznivci HateFree neodpustili průhlednou provokaci k propagaci jejich činnosti a dehonestaci odpůrců masové nelegální migrace. Snížili se k podpoře provokační akce, kdy si neznámí jejich obdivovatelé zahráli na "holohlavé nácky" a pokreslili výkladce obchodů slogany a nacistickými symboly, mainstreamová media samozřejmě ochotně a horlivě tuto zprávu šířila, fakt trapný.

Příště můžeme od HateFree čekat zapálení Strakovky nebo rovnou Hradu.

Žarko Jovanovič

Hej, občané!, z.s.

internetová prezentace: www.hejobcane.cz

Facebook komunita: https://www.facebook.com/hejobcane/

Facebook diskusní skupina : https://www.facebook.com/groups/hejobcane

A hlavně:

http://radimvalencik.pise.cz/3373-dalsi-utok-na-kliniku-pochopi-i-slunickari.html

Mj.: To je nesmírně nebezpečné. A plnou odpovědnost nese zejména Dienstbier. Nutno ho volat k zodpovědnosti. Erdogany u nás nechceme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář